Scott Octane FX 1 (2000model)

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
http://(link)
bu kadro hakinizdaki goruslerinizi parlasabilirmisiniz saglam bir dh ve fr makinesi olurmu veya kadrodan kullannan varmi simdiden tessekkur derim

Scudo

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Eski model bir freeride kadrosu olsa gerek. Arka süspansiyon mesafesi de en fazla 130mm. Ama başlangıç için düşünüyorsan kesinlikle öneririm. Bir de kadro ölçüsü uyuyor mu o önemli atlayış ve inişlerde.

• Beğen
Tepkiler: Fatih Buzgan

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
2000 model scottın fr veya dh kadrosu galiba evet arka süspanyon mesafesi biraz kisa gibi ama kadro olcusu mukemmel yorumun icin cok tessekur ederim en kısa zamanda deli bir makinaya cevirip izmir yollarina koyulucam:)

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Resimlerini bekliyoruz...Umarım dilediğiniz gibi bir bisiklet toplarsınız...

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
artofriding senin bisikletin ust borusunun uzunlugunu soyliyebilirmisin

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Zamanında ağzımın suları akarak baktığım kadrolardan biriydi.Travel olarak zamanımızda FR için biraz kısa kalsada bence iş yapar.Arka shock da rock shox coupe delux olması gerek.Bu kadro sende mi şuanda?

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
evet o kadro beniim ve toplamaya basladim simdiden özgur bahceli evlerin neresinden bende bahceli evlerdeyim takiliriz valla

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@QUXAAA COK IYI YAA:) Dikkatetmemişdim Bahçelievlerde olduğuna takılalım tabi ayıpsın

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
özgur erkalla bulustum fox soku aldim senle tanismak bi kismet olmadi bi ara toplanip aydos falan yapariz dio tabi herkesde davetlidir nekadar kisi olursa okadar zevkli olur