Scott mı? Lapierre mi?

yaoart

Üye
Tepki
17
İsim
Oğuz Y.
@mariokaldato Abi sadece aklımda bir soru işareti var. Kadro 2009 olduğu için bir sıkıntı olur mu? :) Başka bir şey değil. Yani olay şu, ya sıfır alıcam ama donanım olarak tourney, acera falan olacak. Ya da ikinci el olup donanım daha iyi olacak. Yoksa bisikletin modeli gerçekten çok hoşuma gitti. İki bagaj, yeni lastikler acımam her yere giderim :)

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Dethagorf
Xt tabi daha ustun

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@mariokaldato @yaoart Sıralamayı biliyorum yalnız bu üstünlük olayı nasıl oluyor yani aradaki hafiflikten başka ne gibi farklar var % kaç oranında daha iyi ?
XTR'ın titreşimli ve zorlu alanda çalışma testini izledim sıkıntısız çalışıyor, kullanacak konu sahibi kişi %85 yolda %15 te kamp için olan toprak alanda kullanacağım demiş, XT gerekli mi bu kullanıcı tipi için?
İyi bayramlar. :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

elfoonn

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Scott
Bende scott aldım kadrosu 2009 2010 model ama inan bugünkülerle çok farkı yok gönül rahatlığıyla alabilirsin kadrosu kadar diğer donanımları da çok önemli çok kullanışlı ve çok hafif bende bisikletimi almadan önce scott sub 30 düşünüyordum ama 2. El scott sportster p4 aldım çok güzel akışkan ve sıfır sorun ben olsam gönül rahatlıyla scott derdim..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi