Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Scott Metrix 10

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Murat Uluoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Murat Uluoğlu

Murat Uluoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    2012 model small kadro (48 cm) Scott Metrix 10 bisikletim satılıktır.
    Bilindiği gibi Metrix serisinin en üst modelidir. Orjinal olarak Shimano yarış komponentleriyle donatılmıştır:

20'li vites sistemi
    Arka vites shimano 105
    Aynakol Shimano 105
    Ön vites Shimano Tiagra
    Vites kollar Shimano Tiagra
    Ön maşa orjinal karbondur.
    Sele borusu yine orjinal karbon görünümlü alüminyumdur.
    Ön ve arka göbek yine orjinal olarak Shimano Deore'dir.

Sonradan takılan parçalar şöyledir:
    700*32 Continental Grand Prix 4000s (%90 kondisyondadır. Bu lastiklerin kalitesini ve fiyatını araştırmanızı öneririm)
    Replika karbon Ritchey gidon
    Pro Eagle Transam sele
    Pro foam elcik

Bisiklet çok temiz durumdadır. Toplamda 2000 km civarında özenle kullanılmıştır. Üst profilde kesinlikle göze batmayan ve rahatsızlık yaratmayan çok ince bir çizik vardır. Bunun dışında genel kullanımdan kaynaklanan ve sadece çok yakından dikkatli bakınca gözükecek kılcal çizikler muhakkak çıkabilir.
    Bisikletin pedalsız ve son değişimlerle 9 kg civarında olduğunu düşünüyorum ama tam olarak tartıp kesin ağırlığı daha sonra da yazabilirim.

Pedallar fiyata dahil değildir. Fotoğrafta görülen aksesuarlardan kadans özellikli Pro marka kablosuz km saati, Polisport arka çamurluk, Scott marka sele altı çanta, alüminyum elcik ve bir de fotoğraflarda olmayan plastik suluk kafesi hediye ediyorum. Bunların dışında eğer hala sağlamsa 2 adet de iç lastik verebilirim.

Özenli bir şekilde sarıp bisiklet kutusuna da koyarak istediğiniz yere gönderebilirim. Kargo ücreti size ait olur ama anlaşması olan tanıdıklarım aracılığıyla uygun bir kargo ücreti alabileceğimi düşünüyorum.

muratuluoglu@hotmail.com

Not: Fotoğraflarda bisikletin aynakolu, zinciri ve vites sistemleri üzerinde görülenler yıpranma ve çizik olmayıp tamamen toz ve yağdır. İstenirse pırıl pırıl fotoğraflarını gönderebilirim.

Fiyat 2900 tl

güncel

Lastik ölçüsünü yanlış yazmışım. Nasıl olduysa gözümden kaçmış.
    Fotoğraflardan anlaşılıyor ama yine de doğrusu 700*23 olacak.

satış günceldir

Fiyata dahil aksesuarlardan Pro marka kablosuz km saati, Polisport arka çamurluk, Scott marka sele altı çanta ve suluk kafesi olmadan yani aksesuarsız fiyatı 2750 TL.

2. Murat Uluoğlu

Murat Uluoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    güncel