Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

scott lastik

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında matrixlord tarafından paylaşıldı.

1. matrixlord

matrixlord Üye

Adı:
    Arda Tosun
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    arkadaşlar merhaba bisikletim scott aspect 740 , dün sabah bakırköy sahilinden kocamustafapaşa ya giderken lastiğime cam girmiş ve yavaş yavaş havası bitmiş. en azından minik bir kesikmiş. bisikletçim 1-2 kere daha patlarsa iç lastiği değiştirmen gerekir dedi. sizin önereceğiniz iç ve dış lastikler nelerdir ?

2. Asım Hulusi Leblebicioğlu

Asım Hulusi Leblebicioğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben iç lastik onlarak cst kullanıyorum. iyisi diye değil makul fiyata bence yeterli kalitede gayet esnek daha önemlisii bulmam da kolay benimde orjinal scott ozon 2,0 lastiklerim vardı o 2-3 sene müddetçe cst kullandım :) varsa deneyimli arkadaşlar kullandıkları iç lastikleri önerebilir gördüm konuyu boş geçmeyeyim dedim bende durum böyle iyi forumlar ;)

matrixlord bunu beğendi.
  3. alper 76

alper 76 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Dostum forumda "lastik önerisi" diye bir arama yap karşına onlarca sayfa çıkar, biribi değerlendirir ve bilgi sahibi olursunuz.
    ben "schwalbe değil rubena" şeklinde bir forumdan etkilenip rubena aldım çok memnunum çek cumh. de üretilen kaliteli bir lastik rubena, istersen zırhlısınza da çok para vermezsin. Schwalbe maraton green guard lar çifti 250 ye falan satılırken bunların çiftine 75 e alırsınız. Tercih sizin zırhlı olanlar biraz daha olur her markada.
    Dış ve İç Lastik Çift Takım Setleri bu sitenin linkidir.
    bu da yurt dışından bir site: Schwalbe | Chain Reaction Cycles

Tur Lastik Önerisi - Schwalbe değil Rubena
    bu linki de ekledim, sitede MTB için de lastikler var, ancak daha önceden çok yazılmış oldugu için bu ve benzer forumları bir okursanız çok faydalı olacağını düşünmekteyim.

matrixlord bunu beğendi.