scott kadroları

pelinaksoy

Aktif Üye
Tepki
84
Bisiklet
Trek
herkese iyi pedallamalar

scott kadrolarının güvenilirliği ve sağlamlığı hakkında bilgi istiyorum birde
scottkadrolarını tek satışı var mı nerede?

Scudo

Emre Aslan 1981

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Scott
Ömür boyu garantili olması sağlamlığı hakkında fikir verebilir.

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
@pelinaksoy

problem değil :) takılmayın çok. scott kadrolar iyi kadrolardır kendini kanıtlamış bir markadır. birçok modeline erdoğanlar bisikletten ulaşabilirsin. Erdoğanlar Bisiklette Lütfi Abi var, sana yardımcı olur. giderseniz lütfi abiyede selam söyleyin :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
mrb scott amerikan malıdır ve çok iyi bir markadır şahsen ben bir kaç tane kullandım farklı modellerinden siz nasıl bir kadro arıyorsunuz mtb mi? yoksa yol bisikleti kadrosumu ? bende bir adet scott cr1 elite 2010 model full karbon yol bisikleti kadro seti var 54 cm düşünürseniz özel mesajla iletişime geçebiliriz.

Tepki
24
Scott markası kendini mtb'de de yol bisikletinde'de kanıtlamış bir markadır. Sağlamlığını da Emre Aslan'ın dediği gibi ömür boyu garantisinden anlayabilirsiniz.

Veysel KOYUNCU

Aktif Üye
Tepki
13
scott kadrolarıyla da diğer ekipmanlarıya da kendini kanıtlamış bir markadır. güvenerek alabilirsiniz. giant, scott, cannondale, trek varsa sorun yok :)

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Scott veya başka bir kadroyu öncelikle neden istiyorsun???kullanma kriterlerin ne?nasıl bir bisiklet kullanmak istiyorsun?hayalindeki nasıl birşey?markası olmayan alu. kadrolarda kullandım,hiçbiri altımda dağılmadı.Scott, Bianchi,Giant,Trek...vd...dünya markaları elbette sağlam işler...

HikmetTaha

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Scott
Sana tek şey söyleyebilirim. ..... SCOTT işte kardeşim daha ne olucak ?

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Scott , Türkiye' nin en güvenilir markası durumunda şu anda, bunun en büyük nedeni ise kadrolarının lifetime(ömürboyu) garantili olması, kadro çatlaması-patlaması durumlarında firma gerçekten şu ana kadar her zaman tüketici yanında yer almış ve olumlu yaklaşmıştır, Mersin' de bu şekilde faydalanan arkadaşlarımız bile olmuştur, üstelik ücretsiz olarak kendilerine o an kullandıklarından daha üst seviye kadro gönderilmiştir, ayrıca SCOTT.... , tamam sustum:)

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
90-100 kg civarındaki bir arkadaşım scott scale karbon kadro kullanıyor (900-1000 gr civarı bir kadro) Kadroyu arazide ve yarış ortamlarında kullandı...Kadronun üst borusunu esnettiği halde kadro hala ayakta artık siz düşünün :)

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
scott benım öğrendiğim kadarıyla kanada kökenli bir marka canada dakı yeri de küçük bir yer kadrolar çinde yaptırılıp kanadaya gelıyor ordakı yerde sağlamlık ve kalite testleri uygulanıyor sonra satışa sunuluyor.