Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Scott helium windstopper ceket xl

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ürünü evanscycles dan satın aldım. Ancak hafif bol geldi, belki sürüşte rahatsız etmez diye 1 defa kullandım ama çok bol oldu, bu sebeple satıyorum.
    Toplamda 2 saat kadar ancak kullandım. Kullanım olarak çok memnun kaldım, nefes alabilirliği çok iyi .Zaten epey araştırıp yorumlara göre almıştım, anlatıldığı kadar güzel bir ürün.

Ceket, windstopper özelliğe sahip. Kesinlikle rüzgar geçirmeyen bir ürün. Ayrıca nefes alabilirliği de ciddi bir şekilde yüksek, hiç terletmiyor. Kol kısımları cırt cırtla ayarlanabiliyor koldan rüzgar girmemesi için.
    Arka-sırt kısmında hava çıkışı için açıklık var. Yan kısmında nefes alabilirliğini arttırmak için fermuarlı kısım da mevcut. Kumaşı da nefes alıyor. Ön arka da reflektör çizgiler var.

Gayet güzel bir ürün, XL beden-normal kalıp, ölçüleri altta yazıyor, oldukça ince-hafif ve çok kaliteli. Hafif yağmurlarda da iş görecek bir ürün. Ben de zaten 1 defa kullandığımda hafif yağmurda kullanmıştım, onda da su almadı.

Satın aldığım ve yorumların olduğu link : Scott Helium Windstopper Jacket | Evans Cycles

37 pound dan satın aldım, 8 pound da kargoya 45 pound. Ben aldığımda kur daha yüksekti ama bugünkü kurla 196 lira yapıyor. İstediğim fiyat 160 tl.

Ölçüleri koltuk altından koltuk altına 58 cm
    En alt noktanın genişliği 55 cm(lastikle sıkılabiliyor)
    Fermuar uzunluğu 62 cm

İstanbul Avr içi elden teslim olabilir. Şehir dışı için havale-kargo yapılabilir. Kargoyu teslim almanızdan sonraki 3 saat içerisinde haber vermeniz şartıyla iade edebilirsiniz. Sanalpazar dan taksitli ilan açılabilir. (aynı fiyattan)

Satış günceldir, ihtiyacı olan kaçırmasın. Alacak eşyalar olduğundan fiyatta ufak bir indirim yapabilirim. Elden teslimde elimden geldiğinde yardımcı olurum.
    Ama tabi 100 lira olur mu diye de mesaj atmayın.

Bu arada profile tıklayıp özel mesaj atamayanlar, kendi mesajlarınıza girin, yeni mesajı seçin ve alıcı olarak Özgür K. yazıp mesajınızı gönderin.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.