Scott Foil 10 inceleme ve rivyisu ile modifiye olayları..sezon 1 bölüm 3

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
bisiklet gerçekten de mükemmel duruyor, güle güle kazasız belasız kullanın :) cannondale yavaş gelmiş, çabuk sıkmış anlaşılan :D

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem Bayıll
Dijital çağda bir yalancının mumu yatsıya kadar bile yanamıyormuş demekki...:(
Kaynağı oksijenle kesecez mecburen Cem. Kadroya zarar vermesek bari.

tolgageliz

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Focus
abi mühendis adamsın,imkanında var,arakaya romörk yapsan,olmazmı :D bide ön tarafa eşya taşımak için sepet kaynak yapsak misslerrr gibiolur,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Herkesin güzel dileklerine teşekkür ediyorum. Lakin eve dönüşte yine fırtına ve yağmura yakalandım, ciddi ıslandım. Islak zemin lastiklerine geçeyim dedim, ama çatalı kaynattığımı unuttum. Yani demem o ki, dilek dilerken naptınız, parmaklar arkada çapraz mı yaptınız, tek ayağı mı kaldırdınız anlamadım ki:)

tolgageliz

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Focus
sana söyledim ben 25 yada 28 ebatında lastik tak diye,ne olcak şimdi oksijen kaynağı ile kesip,lastiklerimi değişcen,lastik patlarsa ne yapcan yazık etin bisiklete,abi kadrosuda bana uyor eyer çok deforme olurda beyenmesen bana yola ben kaynaklı kaynaklı binerim ona :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sonererdem

Soner, sarsıntı hat safhada, yemin ederim çok rahatsız edici, eller haşat oldu. Lastikleri büyütüp güzelim aleti cyclocross yapacaz gibi görünüyor.
Arkadaşlar, sahile inip tur atacaksanız falan Foili kesinlikle tavsiye etmiyorum. Carraro alın.

Cem Bayıll

Daimi Üye
Tepki
62
@Raşit S

umarım bir şey olmaz abi hayırlısı bende düşünmüştüm jantı çıkarmadan iç lastik değişilir mi diye de sonradan olmadığını farkettim

tolgageliz

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Focus
@Raşit S

işde bak hiç gerek yokmuş o kadar para dökmeye keşke daha önce ilanını görsedim ciden alma derdim bu kadar para karbona verilirmi,ne işin var senin karbonla marbonla ya,bak ne güzel manisa yapımı biyankiler var mis gibi türk malı salkano var türk malı elin gavuruna veriyorsunuz 5 altı mlyar bir püskület için para yazık ya,git ya ne yaparsan yapiki gün sonra bisiklet elimde kaldı yardım edin diye konu açarsan görüm seni

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Alışacaz artık, üç eldiven üst üste giyeriz olur biter, sorun değil.

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
tekrar hayırlı olsun. kazasız ve keyifli bol pedallar diliyorum. şahane bir bisiklet walla :) esprileriniz ve bisikletiniz ile foruma renk katıyosunuz ;)

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Çok güzel makine keşke foto bol deseydiniz , kotalı internet üstüme yıkılıyordu nerdeyse :D Neyse güle güle kullanınj :) (aman dikkat fazla gülmeyin deli sanarlar sonra :D )

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Bisiklet
Cannondale
Raşit Abi size yakışanı bulmuşsunuz .

Güle güle kullanın.

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
Raşit abi çok güzel bisiklet kazasız belasız yüzlerce km devirirsin inşallah (ellerin uyuşmadan) :D

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
sert olması çok iyi bence, rijitlik kadroda en önemli unsurdur. birazcık konforsuzluğuna dayanın artık, foil bu :)

hayırlı olsun, güle güle kullanın.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Teşekkürler yeniden.
Bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum izin verirseniz.
Sadece akşamları veya hafta sonları hobi olarak sağlık amaçlı bir kullanıcının, Full karbon bir race ready sınıfı bisiklet almasını anlamsız ve gereksiz bulabilirsiniz. (Şahsen ben bulurum, parayı sokaktan tooplamıyoruz. ) Bu bisikletin fiyatını uygun bulmasam almazdım, Caad 8 de nihayetinde benim işimi görebilirdi. Ancak, kardeşimle beraber gezelim diye yeni bir bisiklet bakarken, piyasadaki Ultegra donanımlı aluminyum bisikletlerin, allez veya speedster10 gibi, fiyatlarının iki bin doların üzerinde olduğunu görünce, "Bu kadar para verecek isem buna değen bir şeyler alayım" diyerek, Foili (neredeyse sadece sram red komponent fiyatı olan) 2.500 dolara getirttim.

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
Abi kaynağı niye yaptınız ben anlayamadım:eek: o fiyata da kesinlikle değer tekrardan hayırlı olsun:in:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ekrem Yılmaztürk
Ekrem, aloo, ne kaynağı olum, sen gerçek mi sandın yoksa? Üst boruyu da kestiğimi sanmışsındır sen allah bilir:)
Ya yoksa Cem de mi kaynak işini ciddiye almıştı? Espri amacını aşmış anlaşılan...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ekrem Yılmaztürk
Ya umarım sınavda aklına gelip konsantrasyonunu bozmamışımdır.
Hayırdır, bütünlemeye mi kaldın?