Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

scott-cyclocross comp

Konu, 'Scott' kısmında Kursat Cetin tarafından paylaşıldı.

1. Kursat Cetin

Kursat Cetin Yeni Üye

:) Merhaba aranıza yeni katıldım.Araba kullanmayı bırakıp bisikletle işe gidip gelmeyi düşünüyorum.Gidiş-geliş 36 km lik bir yol.Yolun 1/3 ü bozuk, kalanı asfalt.Scott almaya karar verdim ve bisikletçim(ata bisiklet-izmir) cyclocross tavsiye etti.Fiyatı 1200 Euro.Aranızda kullanan var mı?Tavsiyelerinizi bekliyorum

2. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:

ben size yol bozuk deyince ASPECT veya SCALE veya SPARK veya Reflex
    tavsiye ederim artık bu modellerin hangi serisini alırsınız onada siz kara verin.

3. Levent Temiz

Levent Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben sub 20 kullanıyorum; lastiklerim cyclocross lastiği 700*34 mükemmel bir sürüş zevki olduğunu söyleyebilirim hele şehiriçi asfalt bozuk zeminde yol tutuşu gerçekten çok başarılı söylediğiniz model bozuk yollarda güvenle kullanılabilecek gerçek bir yol makinasıdır. Alışma döneminden sonra inanılmaz keyif alacağınızdan eminim.:in:

4. byalman

byalman Yeni Üye

ata bu isi yuregiyle yapan,gonulden baglı cok duzgun bir arkadasımızdır,ben de kendisinden bir bisiklet almıstım..
    o ne diyorsa dogru diyordur..

5. Birol YILDIZ

Birol YILDIZ Aktif Üye

Seviye:
    cyclocross alın. uzun sürüşlerde ağırlık insanı bıktıran bir şey. azalan her bir kilo binme zevkini artırıyor. vites küçültmekle sorun bitmiyor, bu seferde pedalı çok çevirerek yoruluyorsunuz. ancak cyclocross gibi hız ve bozuk yollar için dayanıklı hafif bir bisiklet size zevk verecektir. ilk kullandığım gözlük gibi 20 küsür gramdı. bir kaç hafta sonra kenara atmıştım. şimdi kullanığım gayet hafif.
    ileride üstünde ki bir kaç parçayı karbon olanlarla değiştirin tamamdır.

http://scottritcheycyclocrossteam.blogspot.com/