Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Scott crux xt

Konu, 'Scott' kısmında uzaktan tarafından paylaşıldı.

1. uzaktan

uzaktan Yeni Üye

Seviye:
    Scoot Crux xt marka ve modelli bir bisiklet taniyan var mi arkadaslar? Goruntusu iyi. Dikkat scott degil..
    Saglicakla...

2. uzaktan

uzaktan Yeni Üye

Seviye:
    crux xt ne demek onu bari soyleyin.. yok mu bir bilennn?????
    SAglicakla...

3. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    crux Ryan Leech, Thomas Ohler ve Dylan Korba'nın oynadığı bisiklet filmi ;) xtde shimanonun üst seviye parça takımlarından birinin adı :D

uzaktan bunu beğendi.
  4. bambam

bambam Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşım bende 1993 senesinde vardı bi tane boynuzları ve çatalı turuncu bi bisiklet agırlıklı renk ise siyahtı( kadro,sele botusu....) ,tank gibi bi bisikletti açıkçası baya bi ağırdı, beldesan firması imal ediyordu, aynısının beldesan markası ile yeşil çatallı olanıda vardı, shimano sis vites sistemi kullanılmıştı, hatırladıklarım bunlar...:):in:

uzaktan bunu beğendi.
  5. uzaktan

uzaktan Yeni Üye

Seviye:

Ben de ayni yil almistim. su an bisiklet yanimda degil..vites takimi iyiydi sanirim kadro agirligini tarttiniz mi hic? Merak ediyorum. Kisacasi kadro guzele benziyor. Masraf etmeye deger mi acaba?
    SAGLICAKLA..

6. bambam

bambam Yeni Üye

Seviye:
    Ne kadroyu ne de bisikleti tartma fırsatım olmadı, fakat oldukça ağır olduğunu hatırlıyorum, agırlığı ile paralet olarak saglamlığıda gercekten iyiydi, çocuk yaşta elime geçmesine ramen parçalayamamıştım (:) eğer ağırlık sizin için önemli değilse masraf edilebilir, bana sorarsanız ona yapılan masrafa biraz daha koyup sedonadan yada amoeba dan iyi bisiklet alabilirsiniz...ii pedallar...

7. Şafak Başlar

Şafak Başlar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Vay be.. Eski bisikletim ,92 veya 93 senesinde alınmıştı. Hala faal ve yazın kullanıyorum. Mat siyah üzerine sarı yazılarla çok güzel bir renk uyumu vardı. Shimano sis vitesleri hala sorunsuz çalışır. Frenler de tellerdeki paslanmaya bağlı olarak pek iyi çalışmasa da bisikleti durdurmaya yetiyor :)
    Sadece jantları değiştirmiştim. onlar da arabanın altında kaldığım için. Üzerinde lastik değiştirme kiti ve bir pompa vardı. pompa çalındı kit kayboldu :)

8. mustafa07

mustafa07 Yeni Üye

Adı:
    Mustafa
    Bisiklet:
    Salcano
    konuyu sağlam 1 şekilde hortlatıcam ama yazmadan da duramadım :) 1992 yılında almıştı babam bana siyah yeşil olanını,,,geçenlerde evin deposunu temizlerken buldum yığıntılar arasında,,,inanılmaz hor kullanmıştım çocukluk yaşlarımda ama tank gibi sağlam 1 kadrosu var,,kısacası ben bisiklete masraf ettim ve harika 1 city bike yaptım,,kadro çelik ama dandik değil,,o yüzden masrafa değecek 1 bisiklet,,

9. spiderist

spiderist Yeni Üye

ben 25 yıldır bahsettiğiniz bisikleti kullanıyorum. hala tamamıyla orjinal halinde. hatta orjinalliği bozulmasın diye boya bile atmıyorum :) sadece lastik değişimi yaptım. çelik kadro ve ağır bir bisiklettir evet, ama kondisyonum iyidir, ağırlığı problem etmem. amaç zaten fiziksel olarak sınırları zorlamaktır benim için. yere çok sağlam basar, hızını aldı mı yola yapışır. agresif ve performans sürüşleri yaparım genelde. çok çok sağlam bir bisiklettir. yol bulamazsam, her nereyi bulursam kendi yolumu oradan açar giderim. yarım metrelik 1 metrelik yükseltilerden atlarım bana mısın demez. alüminyum bisikletlerden olsaydı çoktan kadro yamulup kalmıştı. yerli yapım değildi, o dönem amerikadan geliyordu bisiklet.

tam bir klasiktir. bisikleti tanıyanlar ne kadar sağlam olduğundan bahseder ilk olarak. manevi değerler önemliyse sizin için masraf yapılabilecek bir bisiklettir. gidon yapısı kendine özgüdür ve piyasada zaten öyle bir gidonu bulamazsınız. hala bu bisikletle gezdiğimi görenlerin söylediği şey şudur : "bu bisikleti hala kullanıyor musun?" :))))
    upload_2015-9-28_10-5-10.png

upload_2015-9-28_10-5-41.png

erendiz çetiner bunu beğendi.