scott/cannondale/trek

Barkin

Üye
Tepki
0
Uzun zamandır öğrenci olarak biriktirdiğim parayla önümüzdeki hafta yol bisikleti alıcam. Scott speedster s40, Cannondale caad 8 sora, trek 1.2 arasında kaldım. Fiyatları aşağı yukarı aynı. Aslında birkaç gün öncesine kadar speedster düşünüyordum ama sonuçta hepsi sora olduğu için kadrosuna güvenip cannondale mi alsam diye düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.Teşekkürler

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Donanım olarak hepsi aynı görünüyor.
Bence, hangisi size daha güzel görünüyorsa onu alın :)

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
Bu tip sorulara net bir cevap verilmiyor. Kadrolarının özelliklerini bilemiyoruz detaylı test okumak lazım. yayınlanmıyor. hatta bisikletlerin-kadroların ağırlıkları dahi yayınlanmıyor çok anlamlı olduğundan değil basit bir bilgi dahi açıklanmaya gerek duyulmuyor diye örnek veriyorum.
Benim yorumum şu; dünyadaki bisiklet piyasası oldukça oturmuş , derin ve sağlam. Bisiklet tipine karar verdi iseniz fiyatlarına bakarak iyi olanın yüksek fiyatlı olduğunu varsayabilirsiniz. Güvenilir bir kaynaktan sağlam bir yorum okuyabilirseniz ya da aktarlırlarsa öncelikle dikkate alınmalı bir de kampanyalar dikkate alınmalı

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Boran

Barkın Kenan

Forum Demirbaşı
Tepki
54
cannondale'in el yapımı olması kendisini bir adım öne çıkartıyor. tabi bu benim görüşüm. onun haricinde en mantıklısı içinize sineni almanız, tipini en çok beğendinizi alın derim, hele ki fiyatları hemen hemen aynı ise.

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Cannondale larin hepsi el yapımı değil, bunu en güzel kaynak yerlerinden anlayabilirsiniz, kaynaklar gözüküyorsa diğerlerinden bir farkı yoktur, tesfiye edilmiş vede handmade yazıyorsa değerlidir kadro:)
Keyifle kullanabileceğiniz bir seçim yapmanız dileğiyle:)

Barkin

Üye
Tepki
0
Trek'i eledim çünkü ilk bisikletim de Trek'ti farklı bir marka tercih edicem bu sefer. Speedster ve Cannondale arasında çok düşündüm:eek: . Cannondale'in açıları kafamdaki yol bisikletine daha yakın. Yarın gidip iki bisikleti de görücem, yardımlarınız için teşekkürler.

randie

Aktif Üye
Tepki
89
@jef

Bu malesef Turkiye icin dogru degil.

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
@randie

kıstas alınacak fiyat yurtdışı fiyatı.

Barkin

Üye
Tepki
0
Bir sorum daha olcak, eski kadro scott speedster s30'lar nasıldır kullanmış olan var mı? 2. el olarak düşünebilirim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
şu an ben s 30 kullanıyorum tavsiye ederim ve bisikletim satılık eğer izmirdeysen test edebilirsin sana daha detaylı anlatabilirim özelliklerini bisikletin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@barkın

ayrıca bir not daha model olarak eski ama kullanım olarak eski değildir bisikletim toplam olarak tam tamına şu anda 442 km kullanıldı bütün aksamları ...bilginize