Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

scott/cannondale/trek

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Barkin tarafından paylaşıldı.

1. Barkin

Barkin Yeni Üye

Uzun zamandır öğrenci olarak biriktirdiğim parayla önümüzdeki hafta yol bisikleti alıcam. Scott speedster s40, Cannondale caad 8 sora, trek 1.2 arasında kaldım. Fiyatları aşağı yukarı aynı. Aslında birkaç gün öncesine kadar speedster düşünüyordum ama sonuçta hepsi sora olduğu için kadrosuna güvenip cannondale mi alsam diye düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.Teşekkürler

2. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Donanım olarak hepsi aynı görünüyor.
    Bence, hangisi size daha güzel görünüyorsa onu alın :)

3. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bu tip sorulara net bir cevap verilmiyor. Kadrolarının özelliklerini bilemiyoruz detaylı test okumak lazım. yayınlanmıyor. hatta bisikletlerin-kadroların ağırlıkları dahi yayınlanmıyor çok anlamlı olduğundan değil basit bir bilgi dahi açıklanmaya gerek duyulmuyor diye örnek veriyorum.
    Benim yorumum şu; dünyadaki bisiklet piyasası oldukça oturmuş , derin ve sağlam. Bisiklet tipine karar verdi iseniz fiyatlarına bakarak iyi olanın yüksek fiyatlı olduğunu varsayabilirsiniz. Güvenilir bir kaynaktan sağlam bir yorum okuyabilirseniz ya da aktarlırlarsa öncelikle dikkate alınmalı bir de kampanyalar dikkate alınmalı

Mehmet Boran bunu beğendi.
  4. Barkın Kenan

Barkın Kenan Forum Demirbaşı

Seviye:
    cannondale'in el yapımı olması kendisini bir adım öne çıkartıyor. tabi bu benim görüşüm. onun haricinde en mantıklısı içinize sineni almanız, tipini en çok beğendinizi alın derim, hele ki fiyatları hemen hemen aynı ise.

5. binRR

binRR Onursal Üye

Seviye:
    Cannondale larin hepsi el yapımı değil, bunu en güzel kaynak yerlerinden anlayabilirsiniz, kaynaklar gözüküyorsa diğerlerinden bir farkı yoktur, tesfiye edilmiş vede handmade yazıyorsa değerlidir kadro:)
    Keyifle kullanabileceğiniz bir seçim yapmanız dileğiyle:)

6. Barkin

Barkin Yeni Üye

Trek'i eledim çünkü ilk bisikletim de Trek'ti farklı bir marka tercih edicem bu sefer. Speedster ve Cannondale arasında çok düşündüm:eek: . Cannondale'in açıları kafamdaki yol bisikletine daha yakın. Yarın gidip iki bisikleti de görücem, yardımlarınız için teşekkürler.

7. randie

randie Aktif Üye

Seviye:
    Bu malesef Turkiye icin dogru degil.

8. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kıstas alınacak fiyat yurtdışı fiyatı.

9. Barkin

Barkin Yeni Üye

Bir sorum daha olcak, eski kadro scott speedster s30'lar nasıldır kullanmış olan var mı? 2. el olarak düşünebilirim.

10. şu an ben s 30 kullanıyorum tavsiye ederim ve bisikletim satılık eğer izmirdeysen test edebilirsin sana daha detaylı anlatabilirim özelliklerini bisikletin

11. ayrıca bir not daha model olarak eski ama kullanım olarak eski değildir bisikletim toplam olarak tam tamına şu anda 442 km kullanıldı bütün aksamları ...bilginize