Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Scott Bisiklet şortu arıyorum

Konu, 'Giyim' kısmında kory tarafından paylaşıldı.

1. kory

kory Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba bu sitede reklamı yapılan firmalarda varmıdır Scott Loose Fit Pro RC şort bu şort ikili olarak satılıyor içine de ayrıca padli tayt oluyor. bedenim L. erdoğanlar da var ancak bedeni s-m benim istedipim L. olacak.

2. ilkerikier

ilkerikier Kıdemli Üye

Seviye:
    izmirde ata bisikletten aldım ben o şortlardan. beden olarak olmas lazım. istersen irtibata geçebilirsin. gerçekten çok rahat bir şort. hatta bisikletlerimizin galerisinde bisikletimin resminde üstümde o şort var. şimdi farkettim ki yandaki resmimdede o varmış

tel : 0232 445 82 55

3. kory

kory Kıdemli Üye

Seviye:
    sağol ilkerikier bugün arayacağım ancak beden olurmu onu bilmiyorum boy 1,83 kilo 100:eek: L bana olur herhalde senin beden kaç. resimde şortunu gördüm de keşke bisikletin önüne geçseydin:p şort daha rahat gözükürdü o zaman hehe. neyse çok sağol...

4. ilkerikier

ilkerikier Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben 190 boyunda 83 kiloyum xl aldım beli hafif bol ama lastikleri var içerden ayarlamalı. bacaklarım çokkalın olmamasına rağmen dar geldi L bedende. ben bol seviyorum o ayrı tabi. ama bence sen xl ya da xxl almalısın eğer varsa..

kory bunu beğendi.
  5. kory

kory Kıdemli Üye

Seviye:
    çok sağol ilkerikier o zaman ben xl alıyım sana bol geliyorsa bana tam gelir.

UfukBayram dediğin yere baktım tam istediğim işte o şort.