scott 2010 ların TR'ye gelişi

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
Temuçin bu bisiklette güzelde voltage gibi ddil bea voltage fr olay ya ayrı bişi beklicez başka çare yok işte gelene kadar burdan arada bir bi fırça atarız :D

Scudo

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
Eeee bi haber varmı nisanda geliomuymuş yada nisanın kaçında şurda bir hafta kaldı bi bilgi alabilen varmı bende hala net bişey yok

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
fiyatlar nasıl olacak peki
bu konuda herhangibir websitesinde birşey yazıyor mu?

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
Fiyatları herhalde en sağlıklı marintekten ulaşırsınız olmadı bike and outdoora sorun onlarda bilebilir herhalde

Tepki
25
Ben 2010 skottların fiyatlarını özellikle scale 60 ve 70 in fiyatının ne olacağını çok merak ediyorum.Fiyatlardan haberi olan biri beni bilgilendirirse sevinirim.

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
Ya öyle şey olurmu ama cidden eğer marintek biraz daha cevap vermezse ciddi bir müşteri kaybına uğrayacak

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@Burak kandaş

Yurtdışındaki 2010 fiyatlar
İngiltere

(link)

Almanya

(link)

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
Bugün marintekten mailime cevap geldi nisan ayınının ikinci haftası bayilerde satışa sunulcakmış

• Beğen
Tepkiler: ilkerefe

Mustafa Ozler

Daimi Üye
Tepki
198
valla geldi gümrükte ama yeni mevzuattaki bir prüz yüzünden çekilemiyor gibi bir şey duydum. bilemiyorum sonuç ne olacak.

hakan 48

Üye
Tepki
14
Arkadaslar mesele gumruk mevzuatı vs. diil.Sonucta nakit meselesi ihracat yapmak icin once para lazım nakit paranızı yatırmadan yada teminat vermeden kimse mal yollamaz.HER FİRMANIN NAKİT AKISI VAR MARİNTEK TE bu nedenle ithalatı biraz geciktirdi sanırım.

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
Hiç sorma ya bakalım ne olcak haftayada gelmezse ben haftaya cuma die tahmin ediyorum geçen hafta gümrüğe inmişmiş bu hafta gebzeye gelcekmiş haftayada bayilerde ama bunu bana söyleyen kişide pek inanmamış gibiydi

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
aynen bakalım bu hafta gelicekmi Erol bey lafının arkasında duruyosa bu hafta gelmesi lazım