Scott "100% Trail" Aspect

sszazu

Üye
Tepki
50
02.03.2011 tarihinde Erdoğanlar Bisiklet'ten çok severek topladığım bisikletim geldiğinde beni daha da mutlu etmiştir. Lütfü abi sağolsun Alex DC-19 anlaşmış olmamıza rağmen MAVIC 117M örmüş :rolleyes: . Lütfü abi çok ilginçtir, ummadığınız anda sizi şaşırtabilir :in: . Bisikletimde; XCM V2 maşa, SRAM X5 vites takımı, Truvativ Isoflow aynakol, Tektro Auriga Hidrolik fren takımı... bulunmaktadır. Ağırlığı 13.7 kg civarında. Fotoğrafları da paylaşıyorum.

http://img703.imageshack.us/img703/599/imgp0877.jpg

http://img18.imageshack.us/img18/4679/imgp0883e.jpg

http://img716.imageshack.us/img716/2296/imgp0894n.jpg

http://img696.imageshack.us/img696/3672/imgp0900v.jpg

Scudo

euners

Aktif Üye
Tepki
122
Hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir bisiklet almışsınız. Resimleri de çok güzel çekmişsiniz elinize sağlık, bir tane de boydan resim koysaydınız heybetini daha iyi görebilirdik.:eek: . Allah güle güle binmeyi nasip etsin...

• Beğen
Tepkiler: sszazu

sszazu

Üye
Tepki
50
@euners
Yakaladığınız ayrıntı için çok teşekkür ederim ama şu an imageshack'in azizliğine uğradım :) en kısa zamanda boydan foto da paylaşacağım. çok teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: euners

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
bendede aynı kadrodan var malzemesi acere-alivio ama kadro kalitesi SİCOT:D
bu kadar temız baktıgınıza göre bu bisikleti çok sevıyor ve cok memnunsunuz kazasız belasız bol pedallı günler

• Beğen

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
renleri çok güzel,güle güle kullanın.bisikletin komple resminide eklemeyi unutmayın.

• Beğen

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Gerçekten çok hoş duruyor bisikletiniz. :) Hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız belasız bol pedallamalar.. :)

• Beğen

Kaan Bayhan

Forum Bağımlısı
Tepki
377
Bisiklet
Scott
Hayırlı olsun Aynı kardoran var bende de aspect 50 :)
güle güle kullan

• Beğen

sszazu

Üye
Tepki
50
Arkadaşlar herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Fiyatını soran arkadaşım için ıvırı zıvırıyla 1250 civarı çıktı...

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Aldıgın gunden berı defalarca soylememe ragmen yınelemek ıstıyorum erinç kardesım allah kaza bela vermesın.Bugunku gezıde performansınıda cok etkıleyıcı buldum 4 yıl aradan sonra yıne bırlıkte pedallamaya basladık ama kurtulman gereken tek bır sey kaldı:) Anladın sen onu:ci:
Optm gozlerınden kardesım..

• Beğen

Burak ÖZBEK

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Colnago
Çok güzel makina olmuş. Kazasız sürüşler dilerim..

• Beğen

diavolo

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@Bülent ONUTKAN

bence bir de o pedallardan kurtulsa iyi olur :p şaka biyana hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın, ya da bisikletiniz bazı günlerinizi iyi kılsın :)

• Beğen

sszazu

Üye
Tepki
50
@Bülent ONUTKAN

Sen onu bıraktı say abim benim :) 2-3 haftaya kendimi bi toplayım zaten beden itiyo sigarayı :) tekrardan çok teşekkür ediyorum, senle pedallamak da benim için her zaman çok büyük zevk olmuştur...

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Güzel bir bisiklet çıkmış ortaya.Renkleri güzel,uyumlu.Hayırlı olsun.Güle güle kullanınız...

• Beğen

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Bisiklet lütfi abideyken bende oradaydım bir arkadaş eskişehirden aldı dedi seni tanıyor :D kendim almış gibi oldum iyi günlerde kullanman dileğiyle bir gün belki denk geliriz görüşürüz

• Beğen