Scoot

Scudo

dümenci

Daimi Üye
Tepki
215
@CRAZY ÖMER

Ömer kardeş scoot değil SCOTT dır gerçek adı.Amerika da üretiliyo diye biliyorum...!

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Hayır, İsviçrelilerin ama İtalya'ya üretiliyor;)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
İsviçreliler de Amerikalılardan satın aldı ama acaba nerede üretildiğinin ne önemi var çok merak ettim.
Önemli olan o markanın arkasındaki Ar-Ge ve markanın size sağladığı garantidir. Yoksa biliyor musunuz Mavi Jeans Mısır'a fabrika kurdu ;).

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Scott eskiden Amerikan markasıydı. Sonra İsviçreli bir firmaya geçti. Bize Belçika'dan geliyor. Üretim hemen hemen hepsi gibi Taiwan'da yapılıyor. Ama Halil'in dediği gibi bunun artık önemi kalmadı.. Evinizdeki eşyaları bir inceleyin (Sony TV ler dahil) uzakdoğuda yapılmayan bir şey kaldı mı bakın bakalım..Siz marka satın alıyorsunuz, bu bisiklet Taiwan'lının veya Çinli'nin elinden çıkmış fark etmez..Asıl korkulması gereken bu gün var-yarın yok, kalitesiz parçalarla üretilen bisikletlerdir..Piyasada "bol amortisörlü" bir yığın tuhaf markalı yerinden kalkmayan bisikletler asıl sorun..

NaKe

Üye
Tepki
7
İsim
Namık K. K.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben de Haziranın ortalarında scott reflex 10 almayı düşünüyorum. İnşallah hoşuma gider. Patikalarda gitmeyi çok seviyorum. Bir de köyleri gezmeyi tur atmayı seviyorum. Bu bisiklet senin için iyi dediler bana. Bakalım görecez. Selamlar:)