Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Scoot

Konu, 'Scott' kısmında CRAZY ÖMER tarafından paylaşıldı.

1. CRAZY ÖMER

CRAZY ÖMER Yeni Üye

Seviye:
    Abilerim ablalarım acaba Scoot hangi ülkede üretiliyor?

2. dümenci

dümenci Kıdemli Üye

Seviye:

Ömer kardeş scoot değil SCOTT dır gerçek adı.Amerika da üretiliyo diye biliyorum...!

3. cazgır

cazgır Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hayır, İsviçrelilerin ama İtalya'ya üretiliyor;)

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    İsviçreliler de Amerikalılardan satın aldı ama acaba nerede üretildiğinin ne önemi var çok merak ettim.
    Önemli olan o markanın arkasındaki Ar-Ge ve markanın size sağladığı garantidir. Yoksa biliyor musunuz Mavi Jeans Mısır'a fabrika kurdu ;).

5. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Scott eskiden Amerikan markasıydı. Sonra İsviçreli bir firmaya geçti. Bize Belçika'dan geliyor. Üretim hemen hemen hepsi gibi Taiwan'da yapılıyor. Ama Halil'in dediği gibi bunun artık önemi kalmadı.. Evinizdeki eşyaları bir inceleyin (Sony TV ler dahil) uzakdoğuda yapılmayan bir şey kaldı mı bakın bakalım..Siz marka satın alıyorsunuz, bu bisiklet Taiwan'lının veya Çinli'nin elinden çıkmış fark etmez..Asıl korkulması gereken bu gün var-yarın yok, kalitesiz parçalarla üretilen bisikletlerdir..Piyasada "bol amortisörlü" bir yığın tuhaf markalı yerinden kalkmayan bisikletler asıl sorun..

6. NaKe

NaKe Yeni Üye

Seviye:
    Ben de Haziranın ortalarında scott reflex 10 almayı düşünüyorum. İnşallah hoşuma gider. Patikalarda gitmeyi çok seviyorum. Bir de köyleri gezmeyi tur atmayı seviyorum. Bu bisiklet senin için iyi dediler bana. Bakalım görecez. Selamlar:)