Scoot Sportster P6 Aldim PİŞman Olurmuyum

Tepki
3
ArkadaŞlar Merhaba DÜn Scoot Sportster P6 Aldim Nasildir.pİŞman Olurmuyum.yorumlarinizi Beklİyorum .Şİmdİden TeŞekkÜr Edİyorum.

Scudo

Metehan Mendi

Daimi Üye
Tepki
296
niye pişman olasınız ki ? Scott önemli bir markadır .. P 55 kullanıyorum ve çok memnunum .. Sizin bisikletiniz sportster serisinin en düşük versiyonu ve diğerlerinden en önemli farkı amrtisörsüz düz maşaya sahip olmasıdır .. Güle güle kullanın

ahmetvemert

Aktif Üye
Tepki
117
hangi modeli olursa olsun scott dan memnuniyetsizlik bilmiyorum omaz heralde ;)

yaşar boz

Üye
Tepki
10
niye pişman olasın ki cannondale'ler güzel bisiklet. Ama diyorum ki biz diğer ülkelerden daha zenginmiyiz ki Türkiyede bisikletler böyle pahalı. Mesela bugün nette dolaşıyorum cannondale f9 Amazon.com da 350 dolar. yani 525 tl. bizde ise salcano astro M 529 tl. bu ikisini nasıl katşılaştırabiliriz. bizde neden bu kadar pahalı oluyor bisikletler? sonuçta lüks otomobil ihraç etmiyoruz ki? neyse bisikletine güle güle bin. inşallah yakında bende hakkını veren bir bisiklete sahip olurum. herkese iyi pedallar...

Gökhan Akıncı

Daimi Üye
Tepki
68
bence güzel bir seçim yapmışsınız bende 2. bisiklet olarak düşünüyorum. mesela ilerde bisikletinizi değiştirmek istiyorsunuz hemen elden çıkartırsınız ve istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz.

Mustafa Ozler

Daimi Üye
Tepki
198
Kullanım amacınızı yazarsanız P6 ve performansı konusunda yorum yapabiliriz.

Tepki
3
bundan önce bi tane aldım memnun kalamadım hiç geldi bisiklet çok güzel yorumlarınız için çok teşekkürler

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
gidon ve gidon boğazı bisikletin genel ortalamasının altında. zaman içinde bunlardan başlayıp geliştirebilirsiniz.

Mustafa Ozler

Daimi Üye
Tepki
198
Uzun yol yapacağım diyorsanız Sram 12-32 ruble, herhangi bir aluminyum sele borusu ve standart aluminyum siyah bir gidon tavsiye ederim. İkinci aşamada da jant çemberlerini değiştirebilirsiniz. AlexRims 32 delik bulabilirseniz tavsiyemdir... ama kolay değildir.