Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Schwaleb Kojak İçin Öneriler

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Tunahan_06 tarafından paylaşıldı.

1. Tunahan_06

Tunahan_06 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Schwalbe Kojak almayı düşünüyorum,şimdiki lastiklerim hutchinson phyton tubeless 26*2.00 . Bi kaç firmanın internet sitesine baktım fakat fiyat 21 euro gözüküyor bunların kevlar kaplama modelleri daha pahalı değil miydi?Eğer öyleyse nereden bulabilirim?Bir de sanıyorum şu anki iç lastiklerle kullanamam,hangi iç lastiği önerirsiniz kojak ile kullanmak için?

2. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    necati erdem arkadaşımız kojak lastik setinin çiftini 50 tlye satıyor.lastikler gerçekten çok temiz.onunla irtibata geçin.

3. N.Erdem TUGRAHAN

N.Erdem TUGRAHAN Forum Bağımlısı

Seviye:
    oLm ne 50 YTL si :D teki zaten erdoğanlarda indirimde 66 YTL:D
    Merhaba elimde 2 km bile kullanmadığım Kojak lastik var. Doruk Bisiklette taktırdım, deneme turu attım ve arabaya yükleyip eve getirdim.0'dan farksız yani.Fiyat olarak iç lastikler dahil 100 YTL düşünüyorum. erdem_el1878@hotmail.com fiyatı konuşabiliriz.Bu arada arkadaşa 50€ demiştim 50 YTL anlamış galiba k.bakmayın

Tunahan_06 bunu beğendi.
  4. Tunahan_06

Tunahan_06 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaştaki lastikler kevlar kaplama olanlardan değilmiş,acaba kullananlar var ise nasıldır bunlar çok patlama yapıyor mu yoksa yine de iyi midir? :D

N.Erdem TUGRAHAN bunu beğendi.
  5. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Şehir içinde ve asfaltta sizi en az yoracak lastiklerin başında gelir diyebilirim.Lastikler Erdem'in dediği gibiyse ve bu tarz bir lastiğe ihtiyacınız varsa alın derim.

sadana ve N.Erdem TUGRAHAN bunu beğendi.
  6. Cüneyt Kılıç

Cüneyt Kılıç Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ben de uzun bir araştırma yaptım bu konuda. Kojak belki sınıfının en iyi lastiklerinden birisidir ancak bu en iyi kavramını yanında bir de Türkiye kavramını eklemek lazım. Biz her ne kadar dikkat etsek de, sırf asvaltta kullansak da yine de normal yol koşullarını düşündüğümüzde kaldırım kenarlarından, kıyı köşelerden veya hafif toprak ve bozuk zeminlerden mutlaka geçiyoruz. Şimdi her nekadar ben çok dikkatliyim desek de böyle yerlerden geçerken her zaman tedirgin oluyoruz ve kojak lastiklerin de bu tarz yollardaki pislikleri üzerine yapıştıklarını duydum. Ne kadar doğrudur bilemem ama sizi bisikletten indirecek hale gelebilir bu gibi durumları düşünce ki bu da hoş birşey değil. O yüzden seçimizi yaparken mutlaka bulunduğunuz alana dikkat ederek seçim yapın. Ben Maxiss Detonator kullanıyorum. Aslında bu lastikde çok dayanıklı değil ama yine de kojaklara göre daha sağlam ve ivmelenmesi mükkemmel. Yani arasında çok mütiş derecede performans artışı olacağını sanmıyorum. Üstelik bu tarz lastiklerde virazjlara hızlı girmek tehlikelidir ancak detonatorlar bu konuda gayet başarılılar. Eğer en garantili ve yol lastiği almak istiyorsan da swalbe maraton derim.

Bu arada eğer iç lastiklerin kojaları destekliyorsa kullanabilirsin. İçinde yazar lastiklerin.

N.Erdem TUGRAHAN ve Tunahan_06 bunu beğendi.
  7. Hakan Kayisligil

Hakan Kayisligil Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben bu lastiği 1000km'dir kullanıyorum.
    Müthiş, müthiş, müthiş..
    Üstünden raptiye, tel zımba, bir çok defa cam çıkarmama rağmen henüz patlamadı(üstü şu an delik deşik). kaldı ki terazide100kg geliyorum :)
    Unutmadan 50 hava ile kullanıyorum ,
    yol tutuşu da oldukça iyi

arda22 ve Tunahan_06 bunu beğendi.