Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

schwalbe marathon'dan dişliye geçiş.

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Ozan Güneri tarafından paylaşıldı.

1. Ozan Güneri

Ozan Güneri City cyclists

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhaba eşimle o kadar düz yol yaptık araziye çıkalım dedik haftaya(7 eylül)o sebeple bu günden ben ilk lastiklere döndüm.Schwalbe maraton plus'la ilgili sorularınız var ise yanıtlarım.
    Eşimin lastikleri pırıl pırıl bizimki leş gibi :(

2. yildizfetullah

yildizfetullah Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Schwalbe maraton plus almak istiyorum. benim bisikletim 26*2.1 mtb. bana hangi Schwalbe maraton plus uygun olur yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden...

3. Ozan Duran

Ozan Duran Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Düzeltme yapmak istiyorum, bunlar düz Marathon (green guard), Marathon Plus değil.

4. levent koç

levent koç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merhaba ozan bey sedona 311(2010) 28 jant bir bisikletim var yakında lastiklerini değiştireceğim Schwalbe grubu lastik almayı planlıyorum.. Schwalbe'ın kendi sitesinden de inceledim..Schwalbe greenguard(marathon)-Schwalbe marathon plus tour ve Schwalbe marathon plus arasında karasız kaldım.. biz bisikletlerle %70 düz yol %30 dağ ve köy yollarında bazan da stabilize yollarda kullanıyoruz.. gönlüm biraz daha dişli ve 5 m.m korumalı olan Schwalbe marathon plus tour'dan yana ama düz bir lastik olan Schwalbe marathon plus'da ilgimi çekiyor.. yardımcı olusanız sevinirim selamlar.. bu arada sizin lastik kalınlığınız nedir? ben 700X35 yada 700X32 düşünüyorum selamlar..