Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Schwalbe Marathon XR & Supreme Evolution

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Baki Berk Kayalar tarafından paylaşıldı.

1. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Tur için ikisinden birini alacağım ama karar veremedim :( Fiyat farkı pek yok. Özellikleri ve kullanım alanları birbiriyle neredeyse aynı. Bayramdan sonra almayı planlıyorum.

Supreme Evolution' un deseni çok güzel, Marathon XR ile asfalt dışında rahat gidebilme avantajım olacak?

Bunların ıslak zemin performansları hakkında biraz bilgi rica ediyorum.

Şu an kullandığım Scott Ozon lastiklerimle kuru havada kullandığım hızda ıslak zeminde istediğim gibi kullanabiliyorum. Acaba bunlarla da ıslak zeminde Ozonla olduğu gibi rahat edermiyim?

Sizce ne yapayım?

2. gabalı

gabalı Bisikletkolik

Adı:
    ertuğrul
    Seviye:
    Ben maraton xr tavsiye ederim çok dayanıklı sağlam ıslak ve kuru zeminde çok iyi performans sağlıyor yurtdışından gelen bisikletli turcuların büyük çoğunluğuda maraton xr kullanıyor ve buradanda satın alıyor ayrıca ödül almış bir lastik.

Baki Berk Kayalar bunu beğendi.
  3. Deloth

Deloth Üye

Seviye:
    Schwalbe Marathon Supreme Evolution Şubat ayında gelecekmiş diye öğrendim Kaçkar Bisikletten ve yeni topladığım bisikletime Bontrager Satellite Elite 1,50 lastiklerden aldım. Dün akşam yağmur, her yönden esen serseri rüzgar ve minübüs caddesi ortamında hem hız açısından hem de ıslak zemin performansı açısından bir denemelik test edilmiş olsalar da tatmin ediciydiler. Patlamaya dayanıklı, içinde kevlar koruyucu bölge olan ve az da olsa biraz daha hesaplı lastikler olarak tavsiye edebilirim.

Baki Berk Kayalar bunu beğendi.
  4. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Bontrager Satellite Elite 1,50 lastiğinin fotoğrafını görebilirmiyim?

Teşekkürler..

Marta kadar vaktim var ama bulabilirsem Marathon XR alacağım galiba.. Çünkü her zaman asfaltta sürmüyorum. Orman yolları dışında sert sürüşler de yapmıyorum. Bu yüzden araziye daha uygun olan Marathon XR bana daha cazip geliyor.

5. Deloth

Deloth Üye

Seviye:
    Tekerlek için bir başlık açtım http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=20183 kendi sitesindeki linki de mevcut bu sayfada, oradan resmini de görebilirsin. Ben velespitten aldım, ama sitelerinde yer almıyor.

Araziye de gireceksen uygun olmayacaktır tabi.