Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Schwalbe Marathon Supreme Evolution 2.00 Dış Lastik

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Ali Rıza Fırat tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Rıza Fırat

Ali Rıza Fırat Aktif Üye

Seviye:
    08.12.2010 tarihinde kaçkar bisikletten aldığım ( faturası mevcuttur ) ve 3 -4 defa kullandığım Schwalbe Marathon Supreme Evolution 2.00 dış lastiklerimi satıyorum. Lastikler en fazla 100 km yol yapılmıştır. Tarih den de anlaşıldığı gibi sıfır ayarındadır. En ufak bir zedelenme yada patlağı yoktur. Zaten patlama karşı korumalı üst seviye bir MTB Lastiğidir. Üzerinde en ufak bir zedelenme yada hasar bulan arkadaşım çekinmeden iade edebilir. Şimdiden hayırlı olsun.

Fiyat : 2 lastik için 100 Tl ( pazarlık yoktur - Kargo alıcıca aittir )

İletişim : 0549 364 2004 - ali.firat@okosis.com

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
    Marka: Schwalbe Marathon Supreme Evolution

Detay: Schwalbe Marathon Supreme Evolution

26x2.00
    30-70psi arası hava basınç aralığında kullanım için
    590gr
    Uzun tur ve şehir içi kullanım için uygun düşük sürtünme yüzeyli üst düzey bir lastik.
    Patlamaya karşı sıkılaştırılmış koruyucu orta tabaka (Density Vectran Guard (HD-V)

Uploaded with ImageShack.us

2. onur polat onur

onur polat onur Aktif Üye

Seviye:
    ciddi alıcıyım. istanbul içinden elden teslim mümkün mü acaba. fenerbahçe de oturuyorum. ve acaba biraz indirebilir misiniz. çok yardımcı olursunuz... teşekkür ederim.

3. nighteagle1

nighteagle1 Forum Bağımlısı

Seviye:
    ali kardeş lastiklerini ben aldım ,hayırlısı olsun.

4. onur polat onur

Seviye:
    lastikler size mi satıldı? yoksa ben almazsam alıcak olan alıcı adayımısınız. Çünkü sizden önce cevaplamıştım ilanı.

5. nighteagle1

Seviye:
    onur kardeşim sen eğer almak istersen tabiki öncelik senin,
    ben ali ile cepten konuştum ,sen vazgeçersen ben yarın alinin yanına gidip alacağım lastikleri.

6. onur polat onur

Seviye:
    ben yarın alamam. haftaya hafta içi alıcam. size satıyosa kendisi bilir yapabileceğim bişey yok. iyi forumlar

7. Ali Rıza Fırat

Ali Rıza Fırat Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Merhabalar...

Buradaki yazışmayı şimdi görüyorum. Nigteagle Nikli abimiz beni cepten aradı ben o sırada bisiklet turunda olduğum için uzun konuşamadım lastik konusunda alıcıyım dedi bende gel al dedim doğrudur, ama buradaki yazışmayı şimdi görüyorum. Onur Polat arkadaşımızda sormuş ama bu akşam nette olmadığım için cevap yazamadım kendisine. Bu alış veriş sonucunda bir arkadaşıma haksızlık etmek istemem lütfen siz aranızda anlaşın lastikleri bugün Kaçkar bisiklette söktüm tura gittiğim için yanıma alamadım. Alıcı arkadaşım ben olmasam bile oradan teslim alabilir ücreti oraya bırakabilir, Kaçkar bisiklet benim dostlarımındır sorun olmaz.

8. Ali Rıza Fırat

Ali Rıza Fırat Aktif Üye

Seviye:
    Bu arada şöyle bir hatırlatma daha doğrusu bilgilendirmede bulunmak istiyorum. Daha sonra yanlış anlaşılma olmasın, bir lastik yüzünden kimse ile kötü olmak istemem. İlanımdaki ilk resim kaçkar bisikletin kendi sayfasından alınmadır. Bende o sayfadaki sış lastik varmı dedim var dediler gittiğimde ise o kalmamış aynısının telli olanı var dediler ve bende aynı lastiğin telli olanını aldım. Resimdeki sanırım şu katlanır cinsten lastik. Bana sorarsanız ve kaçkar bisiklete sorduğum kadarı ile telli olan daha sağlam ve uzun ömürlü ama alıcı olarak sizlerin tercihi... Amacım elimden geldiğince açık olabilmek, dediğim gibi basit bir lastik için kimse ile aramı bozmak istemem.

9. nighteagle1

Seviye:
    Ali kardeşim satıştan vazgeçmiş,herşeyin hayırlısı,
    tüm forum üyelerinin yeni yılını kutlar,sağlıkla ,kazasız ,belasız,pedallamalar dilerim.

10. onur polat onur

Seviye:
    eğer siz alıcaksanız alın lastikleri. benim şuanda okadar param yok. önümüzdeki hafta kısmetse almayı düşünüyodum. okulum ve antremanlar nedeniylede hafta içi uğrayamıyorum kaçkara. iyi seneler... bu arada satış hala geçerliyse paranın bir kısmını bırakıp alabilirim lastikler.Çünk asfalt lastiğine ihtiyacım var. zafer abi, yusuf abi tanırlar beni. tabiki siz uygun görüseniz. kabul ederseniz böyle birşeyi. kısmetse anlaşırız. teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.