Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Schwalbe Marathon Plus 26" 1.5 ve Portbagaj HD Uyumlu

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Sabit Badem tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sabit Badem

Sabit Badem Yeni Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Orjinal Schwalbe Marathon Plus smartguard 26 jant 1.5 kalınlıkta slick lastiklerimi yaklaşık 1 ay önce tur için almıştım. 1 hafta-300 km'lik turdan sonra bisikletimi değiştirmeye karar verdim ve aldığım lastikleri bu yüzden satışa çıkardım. Bana 180 TL'ye mal oldu ve dediğim sadece 300 km kullandım sayılır. Yurt dışından alınmıştır. Hiçbir sorunu bulunmamaktadır. Mtb lastiklerimi inceltemek aynı zamanda patlağa karşı korumak maksadıyla alınmış ve kesinlikle fayda sağladı. Ankara içinde elden teslim edilebilir ancak kargo alıcı ödemeli şekilde istenilen yere gönderilebilir. İstenirse ilgili sitelerden %5 komisyon farkı yansıtılarak taksitli satış açılabilir. İndirim düşünülmüyor.

SATIŞ FİYATI: 150 TL

Yine turdan önce aldığım port bagajım Tranzx HD uyumludur. Resimde göründüğü gibi birkaç çiziği mevcuttur. Bunun dışında hiçbir problemi yoktur. 60 TL'ye alınmıştır. Yeni aldığım bisikletin üstünde port bagaj olduğu için satılmaktadır. Ankara içinde elden teslim edilebilir ancak kargo alıcı ödemeli şekilde istenilen yere gönderilebilir.

SATIŞ FİYATI: 30 TL

2. Sabit Badem

Sabit Badem Yeni Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    günceldir...

3. Sabit Badem

Sabit Badem Yeni Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye: