Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Schwalbe Marathon mu, Maxxis Detonator mu?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında BeatMaster tarafından paylaşıldı.

1. BeatMaster

BeatMaster Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaslar forumun bu bolumunu inceledim ve en favori sehir lastigi olarak bu iki lastige rastladim. Saticilar ise ya ellerinde oldugundanmidir nedir schwalbe yi oneriyorlar. Ben genelde asfalt olmak uzere ama toprakli tasli yollardada kullanan birisiyim. Kullanis amacima gore tavsiyeniz ne olur 83 kg dayim. 26x1.50 uygun mudur?

Simdiden tesekkurler...

2. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    marathon tabikide

3. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Detonator değil de overdrive maxx protect modelini de düşünebilirsiniz, bende schwalbe mi başka birşey mi alsam diye düşünmüştüm hep ama maxxiste karar kılmıştım.1.75ti lastiğim. Tura çıktım olmadık yollara girdim , kesin patlayacak dedim ama patlamadı. Belki de ben şanslıydım ama çok memnun kaldığım bir marka, fiyatına göre çook iyi bence . Ben bir marka olunca tabiki o seçilsin düşüncesine karşıyım birazda ondan uzadı k. bakmayın,schwalbe kalitesi belli pişman olmazsınız ama fiyatıda belli , para problem değil vs diyorsanız alın . Şu anki bisikletimde schwalbe lugano var ama bir sonraki lastiğim gene muhtemeln maxxis olur. ben hep iyi şeyler okudum şahsen memnun da kalmıştım

4. BeatMaster

BeatMaster Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Fikirleriniz icin tesekkurler, overdrive maxxprotect sanirim piyasada yok yada uretimde. Yada once uygun fiyatli bir sehir lastigi deneyimi yapayim suruse faydasini gordukten sonra hemen schwalbe leri alirim.

5. Tuğrul Tomba

Tuğrul Tomba Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Günaydın,
    ben de az önce epostaları kontrol ederken CRC'den gelen epostada schwalbe'de indirim olduğu bilgisi vardı: schwalbe'nin şu modelini inceledim 2 adet lastik kargo dahil 37,15 euro nasıl fiyat arkadaşlar?