Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Schwalbe marathon continental ultra sport 70023c

Konu, 'İkinci El Yol Bisikleti - Yedek Parça' kısmında no haşhaş no vitamin tarafından paylaşıldı.

1. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Schwalbe Marathon tur lastiği olarak tartışılmaz bir yapıya sahiptir. Güvenli bir sürüş için Schwalbe Marathon delinmelere karşı Green Guard korumaya sahiptir.Son derece elastiktir.Patlamaya karşı kullanılan yeşil renk kauçuk katman 3 mm kalınlığındadır.Greenguard katmanın üçte biri dönüşümlü lateks üründen oluşur.
    Marathon çok uzun süre yüklemeler nedeniyle oluşabilecek tipik çatlamalara karşı da dayanıklılığı garanti eder.Schawalbe lastiklerde patlak önleme derecesinin en üst baremi 6 dır Maraton un patlak önleme derecesi 5 dir.

ön lastik 1 senelik 2000 km de arka lastik garantiden değişmiştir 500 km kullanılmıştır. çiftini 260 liraya almıştım şu anda indirimde çifti 212 liraya satılıyor. ondan fiyatı düşük tutuyorum.

2 adet SCHWALBE 700x23c MARATHON DIŞ LASTİK

1 adet Continental Ultra Sport 1 700x25c sıfır katlanır paketınde duruyor kullanılmadı. onu da hediye olarak vericem hepsi 120 lira
    Kargo alıcıya aittir.

evet bu lastikleri uzun yıllar kullanıp hiç patlama yarılma sorunu yaşamayanda var ben el pompası ile düşük hava bastığım için yarıldığını söylediler garantiden de sorunsuz olarak değiştiler yağmurda vs her yola girdiğim için almıştım artık fazla kullanmadığımdan sahilde vs kullandığımdan boşta duruyor.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. vgulgec

vgulgec Forum Bağımlısı

Seviye:
    katlanabiliyormu schwalbeler

3. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    aldığım bisikletçi uzun süreli katlama demişti

4. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    güncel 100 lira

yanında hediye PD-R540 Spd Yol Bisikleti Kilitli Pedal veriyorum sorunsuz biraz çizikleri var sadece bana gelişi 460 lira hepsinin

5. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ilan silinebilir forum dışına satılmıştır