Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Schwalbe Marathon 26 x 2.00/1.5

Konu, 'Tekerlekler' kısmında MuhammedAAA tarafından paylaşıldı.

1. MuhammedAAA

MuhammedAAA Kıdemli Üye

Adı:
    Muhammed
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba. Günlük 100km'nin üzerindeki turlar için mtb'me Schwalbe Marathon'lardan bakıyorum birkaç gündür. eBay'de 2.0 olanı 30$(ücretsiz kargo) 1.5 olanlar daha pahalı nedense.

http://www.ebay.com/itm/Schwalbe-Ma...pt=AU_Sport_Cycling_Parts&hash=item3383b03068

Merek ettiklerim 2.0'la 1.5 arasında ne kadar fark olacağı ve şuan kullandığım smart sam 2.1'e göre virajlarda ne kadar performans kaybı yaşayacağım. Kayıp düşme durumlarından çok korkuyorum :)

Mevcut lastiklerimle ortalama 25km/h hızla sürüyorum sorunsuz. Bunlarla ne kadar hız artışı olur ?

2. Salih Eroğlu

Salih Eroğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Birşey olmaz 1,50 al ben kullandım virajlarda performans kaybı yaşamadım desen ki benim gibi hibrit bisiklete geçtim 28 jant o zaman ani virajlarda dikkat et derim. Sorun yok yani. Yaşnız şu var 2 ye göre az bir şey konfor kaybın olur buna paralel de performans artışın olur. Hız konusuna gelince de 2ye göre 1.50 ile yine 25-30 ile gidersin yoluna göre ancak 1.50 de direnç 2ye göre daha az olduğu için az birşey daha performans artışı oluyor fakat bir 28 jant gibi değil tabi

3. Faruk ONUK

Faruk ONUK Kıdemli Üye

Seviye: