Schwalbe Marathon 26 x 1.5

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
Tam olarak 300 km kullandığım lastiklerimi ihtiyaç fazlası olduğu için satıyorum. Bir kez uzun tur yaptım ve çok kısa bir süreliğine şehir içinde kullandım. Sıfır niyetine rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiç şekilde yıpranma, patlak, cam veya cisim batmasından kaynaklı delik, yıpranma ve çizik yoktur. Uzun bir süre Türkiye'de olmadığım için kullanılmadı ve bu yüzden fotoğraf çekerken aralardaki tozları temizlemek için uğraşmadım. Herhangi bir kusur bulunduğu taktirde geri alabilirim. Son olarak çok titiz olanlar belki fark eder; lastik üzerindeki yazıların bazı harfleri eski gibi görünüyor. Bu tamamen fotoğraf ile ilgilidir. Lastikler katlanabilir olmadığı için Bursa içi olması ilk tercihimdir.
Not: İstenildiği takdirde, elimde yaptığım turla ilgili fotoğraflar var. Lastiklerin bisiklet üzerindeki görünüşü ile ilgili fikir almak isteyenlere bunları atabilirim.
Fiyat : 90 TL (Kargo alıcıya aittir)
İletişim : 0533 395 87 89 - Cüneyt Kılıç
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
@ahmet pala

Tubeless jant hiç kullanmadım. Konuyu bilen ve takip eden bir arkadaşa sormak lazım.

Arif Sami

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Sedona
eger tubelless jantinizin sibop kismini sokerseniz, ic lastikleriyle beraber kullanabilirsiniz, ama ic ollastiksuz olma ihtimali cok az, ole olsaydi millet tubeless lastik yerine normal.lastik alirdi:-/

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
Aynından bende vardı yurt dışından getirtmiştim.. sattığım bisikletin üzerinde gitti.. Çok sağlam bir lastik.. tavsiye ederim. hayırlı satışlar.

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Yapıldığı yıl ya da tahmini kaç yıllık olduğu belli midir? 300km ile birlikte raf ömrüde fiyatı için fikir verecektir.

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
Ben 2012'nin Haziran ayında yurtdışından aldım ve gerçek fiyatında aldım. Genelde rafta beklemiş olan lastikler yurtdışı internet sitelerinde indirimli olarak satılır. Bu mantığa göre lastik bir ya da bir buçuk yıllık raf ömrüne sahip diyebiliriz.

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
Son 2 hafta güncel... Özel olarak belirtmek isterim ki, pazarlık payı yoktur ve 90 TL son fiyattır. Pazarlık isteyenlere 100 TL den güncel yazıp 10 lira pazarlık yapabilirdim baştan ancak son fiyatı yazdım. Lütfen bu fiyata ciddi alıcılar arasın.