Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Schwalbe Kojak kullananlar sizce nasıl ?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında ömer yayla tarafından paylaşıldı.

1. ömer yayla

ömer yayla Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar lastik aramama burda galiba bir son vericem konu başlıgındanda anlaşıldıgı gibi sizce bu lastik nasıldır agırlıgı bayagı hafif geldi gözüme sizce şehir içinde nasıldır bu lastikler kullananız varmı cabuk patlıyomu akışkanlıgı tahminimce iyidir ama genede sizce nasıl birde 295 gr demişler ben pek inanmıyorum tartanlar varsa agırlıgındanda bahsederse sevinirim

2. ramon71

ramon71 Kıdemli Üye

Seviye:
    Telsiz olan Kojak'ları yeni kullanmaya başladım.Almadan önce tartmıştım 290 gr civarlarında olduğunu hatırlıyorum.Lastiği kullananların izlenimleri patlaklara karşı oldukça dayanıklı olduğu yönünde idi.Kuru zeminde tutuşu oldukça iyi ve akıcı.Islak zeminlerde ise daha kontrollü gitmek iyi olacaktır.

3. egon

egon Yeni Üye

Merhaba, ben Schwalbe Kojak lastikleri sadece roller üzerinde kullandım. O yüzden yoldaki performansı ile ilgili bir yorum yapamayacağım.

Roller üzerindeki ilk kış lastikden toz kadar zerrecikler dökülüyordu (bu roller'daki silindirlerimin dümdüz yüzeyli değil, hafif pütürlü olmasından kaynaklanıyordu sanırım). İkinci kış ise lastik üzerindeki mat ve hafif pütürlü yüzey kısmen parlamaya başladı.

Ayrıca lastiği görmüşsündür ama yine de belirteyim, üzerinde hiç diş yok.