Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

schwalbe century road? Ya da başka yol-tur lastiği önerisi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında osibu tarafından paylaşıldı.

1. osibu

osibu Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar 29' Mtb bisikletim için yol-tur lastiği arayışındayım. Tonlarca sayfa site gezindim. Genel olarak bi kaç lastik buldum kullanan herkesin memnun kaldığı. Bu lastik hakkında pek bir bilgi bulamadım. Şahsen bisikletin görüntüsünede önem verdiğim için renkli kenarlı lastik bulmaya çalıştım fakat 35c kalınlık ve üstü için renkli kenarlı lastik üretimi pek yok. En azından ben denk gelmedim. En son schwalbenin century road lastiğini gördüm. Lastik cannondale'imde bulunan yeşil renkte ve beyaz yanaklara sahip . Lakin bu lastik hakkında herhangi bir yorum bulamadım. Aranızda kullanan ya da methini duyan varsa yorum yaparsanız sevinirim. Bunun dışında başka lastik öneriniz varsa onuda alırsam sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

2. alper 76

alper 76 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Rubena alabilirsiniz, fiyat performans olarak alan çok kişi memnun. Konyada ki firma olan www.sporcupazarı.com dan bakabilirsiniz. Ben de schwalbe bakıyordum forumdaki "yol-tur lastiği önerisi scwalbe değil rubena" başlığından etkilenip aldım. Çok memnunum

ink burada... belki sitede isteğinize göre bir model bulmanız mümkün olabilir.
    Tur Lastik Önerisi - Schwalbe değil Rubena

3. murat kurukafa

murat kurukafa Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bontrager lastik. Kullandım, kullanıyorum ve kullanacağım.

4. osibu

osibu Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:

Rubenaları duydum az çok fakat niyeyse güvenmek gelmedi içimden. Fiyatlarıda 50 lira civarı. Yani biraz daha fazla verip yurtdışından daha iyi bir marka alabilirim diye düşündüm hep

Bontrager biraz pahalı kaçabilir kanımca. Maksimum 150 civarı verebilirim çünkü

5. Kerim BEŞER

Kerim BEŞER Forum Demirbaşı

Seviye:
  6. osibu

osibu Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Teşekkür ederim , şimdilik düşünmüyorum. Fikir değişikliği olursa ulaşırım size