Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

schwalbe big jim ve irc avantage pro

Konu, 'Tekerlekler' kısmında BuRroM tarafından paylaşıldı.

1. BuRroM

BuRroM Forum Bağımlısı

Seviye:
    schwalbe big jim sizce arazi için nasıldır? bilen var ise eğer odtü ormanındaki patikalarda dolaşmak için.. inişlerde de kullancam tabi bu lastikleri.. ve dayanıklı mıdır kullanan var mı? ayrıca fiyatı bu lastiğe yakın ne önerebilirsiniz? bu arada lastiği 2.25 alayım mı yoksa daya geniş mi olsun sizce?

irc avantage ı da yol için alayım diyorum bu iyi midir sizce? fiyatı çok uygun geldi de:) ve yol için 2.00 mi alayım yoksa daha dar bir şey mi tercih edeyim? önerileriniz için teşekkürler.. selamlar Burak..

İdris ACA bunu beğendi.
  2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ben kullandım 2.25 olanını zaten 2.0 gibi felan duruyo janta takınca o sebeple 2.25 ten aşağısını alma... yol tututşu gayet iyidir bayada dayanıklıdır yani ben baya uzun süre kullandım süreklli arazide...

3. BuRroM

BuRroM Forum Bağımlısı

Seviye:
    teşekkürler çağrı abi.. sanırım alcam arazi için big jim i ama yol için karar veremiyorum.. sizce irc gibi bir şey iyi olur mu? yoksa schwalbe marathon slick gibi oluksuz bir lastik alayım mı? ayrıca bana biraz güvensiz gibi geliyor düz lastikler.. bir sorun yaşar mıyım? yani yol tutuş konusunda? teşekkürler..

4. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bence düz yol içinde Schawalbe marathon slick alabilirsin bende o lastiği kullanıyorum asfalt için 5000km yi aştım ve hala aldığım günkü gibiler ve patlamalara karşı çok dayanıklılar yani cam çivi feşlan işlemiyor... yağmurda kalmadığın sürecede oldukça iyi tutuşu var lastiklerin ... eğer benim gibi 1.75 olanınıo alırsan yağmurda kontrollü bir sürüştede kullanabiliyorsun sorunsuz... Ama hem yağmur hem asfelt kullanıcaksan Marathoın XR ı tavsiye ederim...

5. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Marathon'un fiyatları çok uçuk olmasına rağmen inanılmaz dayanıklı lastikler...Tam Dünya turuna çıkılacak lastik:)

Onun dışında IRC Avantage pro 2.0 kullandım bayağı bir süre ve oldukça memnundum yol tutuşundan ve yağmur performansından...Dayanıklılığı Marathon kadar değil...Fiyatlarına oranlı dayanıklılıkları var...Ve IRC o fiyata gerçekten iyi bir lastik...

Big Jim hakkında zaten Çağrı yorum yapmış, bana yapmak düşmez;)

İyi günler:)

6. BuRroM

BuRroM Forum Bağımlısı

Seviye:
    teşekkür ederim arkadaşlar.. Ama hala marathon slick mi xr mı plus mı alayım karar veremedim.. neyse bakacam bu hafta sonu artık tekrar teşekkürler.. selamlar:)