Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Schneider de luxe

Konu, 'Klasik Bisikletler' kısmında deadlistcach tarafından paylaşıldı.

1. deadlistcach

deadlistcach Felt F65x cx

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Mehaba dostlar, takip ettiğim ama üyesi olmadığım bir forumdu, bu güne kısmetmiş.

Bir abimden hediye olarak verilen schneider de luxe marka bir bisikletim var. şuan kullanmakta oldugumda astro270 mtb'm var.

Bisiklet bayan kadrosu, aslında sıkıntı değil fakat hoşuma gitmiyor nedense, alışık değiliz galiba. Aynı modelin düz modeli de mevcut farklı gidon seçenekleri ile.

Düşündüğüm şey, alt borusunu kesip düz şekilde kaynatmak (gümüş, veya türevi kaynak dert değil) mevcut gidonu da drop bar ile değişip yol bisikletine çevirmek istiyorum. O kadar klasik bağımlısı değilim, yol bisikleti almak istiyordum, bütçe biraz sıkıntı idi, elimde de böyle bir fırsat var iken denemek istiyorum umarım başarılı olurum.

Ekli Dosyalar:

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Güzelim bisikletin orjinalligini bozarsin. Bence hic bozma ve öyle kullan yada dekor olarak evin bir kösesine koy. :)

NOT: Kendin kesip bicersen geometrisini uyduramasin, sonra elindekindende olursun. Sonra o bisiklet kaynakli degil rekorlu kadro, yani yapisik.

Murat B. ve gokaykr bunu beğendi.
  3. Mehmaddict

Mehmaddict Üye

Seviye:
    Hiç bayan kadrosu olarak düşünmeyin, çok rahat iniip binilen yol kadro tipleridir bunlar, bayanlar etekleri ile rahat inip bindikleri için bayan kadrosunu biz dedik(!) bu tip bir işlem bisikleti öldürür, temizleyip benim kaanatim tertemiz binin, yada kıymetini bilecek birine hediye edin.

4. hsnbykkls

hsnbykkls Dağda Asfaltta Karda Güneşte, 4 x Derrace

Adı:
    Hasan Büyükkeleş
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    European City Bicycle tipi bisikletlere denk geldim internette. Ve çoğunun geometrisi bu şekilde bayan-erkek fark etmiyor :)