Scandium Kadro Rengi Tavsiyesi

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@furkan.zaman yagli boyayi neyle uyguladin abisi? Fircami tabanca mi

Scudo

Harun ÇEVİK

Forum Bağımlısı
Tepki
989
İsim
harun çevik
Bisiklet
Diğer
@mehmet.ali yorumlar çok kötü. Millet o bmw lere Mercedes lere nasıl kıyıp yapıyor o uygulamayı. Biz bisiklete kıyamıyoruz

@mariokaldato abi o güzelim kadroya fırçayla boya yapacam deme bana. Gelir elinden alırım:) Ferrari ye tüp mü takılır

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@katran imkan ve zevk meselesi biraz . ben sadece genel kaninin aksine berbat birsey olmadigini soyluyorum . bisikletlerimden birini elde boyadim , birini disarda tabanca ile boyattim ikiside memnum ediyor :) icinize sinen , sizi mutlu edecek bir sekilde sonuclanmasini dilerim . takipteyim :)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@katran abi o güzelim kadroya fırçayla boya yapacam deme bana. Gelir elinden alırım:) Ferrari ye tüp mü takılır

Ehehehe yok be haruncum daha neler merida kadrom tertemiz zaten çizik yok :D diger mersedes benz kadroyu boyayacam ama arastiriyorum iste nasil olur diye :D IMG-20160229-WA0018.jpg

@furkan.zaman
Bence yagli boya ve gemi vernigi bisleti daha iyi korur giibime geliyo Furkancim demi sonucta dev gemiler bile asiri nem ve tuzlu sudan boyle korunurken :D

@BF Okuru
Ehehehe saka degil dostum
Biz buna piyasa fizibilitesi diyelim :D

aiky09

Üye
Tepki
0
İsim
Yusuf Filiz
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Nasıl konu açacağımı bilmediğim için buraya yazıyorum (yeniyim de) kusura bakmayın bunda yardımcı olursanız sevinirim. Bende Bianchi RCX 226 var da onu şu resimdeki neon renkli bir bisiklete benzetme gibi bir şey yapılabilir mi? Yapılabiliyorsa nasıl yapabilirim bu aşamalarda yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim. 9549092880434.jpgAdsız.png