SCALE carbon kadro aranıyor

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Hmx net teknoloji scott scale m size kadro arıyorum arkadaşlar ;)

Scudo

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Eroğanlar bisiklette RC var, M boy. Muhteşem bir şey :D

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@Serdar TEBER

Scott scale 10 2008 istiyorum serdar abi aslında :D 2.el olcak bide scale kadronun fiyatı el yakıyor malum çalışa çalışa alıcaz çalışmaya devam bu arada :D

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Ezel, merhaba. Ben de Scott Scale hastasıyım. Bir Scale 40 var şu anda bende, ama Scale 10 çok fena tahrik ediyor insanı. 2009 ve eski modellerde indirim de var, euro düştüğünde bir tane alınabilir aslında.

Bu arada senin mesajından sonra araştırdım azıcık, sadece RC ve LTD kadrolar HMX, diğer karbon Scale kadrolar HMF. Farklarını tam olarak bilemiyorum ama, HMX daha esnemez bir malzeme sanıyorum. Ağırlık olarak bir fark yok aralarında. Biraz daha bu konuyu kurcalarsam, yemeden içmeden arttırıp alacağım bir tane :D Hadi kolay gelsin...

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
scott sitesinden alıntı :D

HMX-NET Karbon Fiber
zaten tüm kompozit üst düzey bisiklet modelleri üzerinde kanıtlanmış HMF kompozit fiber kullanmak, biz konvansiyonel HMF malzeme üzerine geliştirdik. sadece Scott için üretilen bu yeni fiber, ve% 20 daha fazla sertlik sunar ek sertliği ihtiyacınız olan tüm alanlarda istihdam edilmektedir. Bu yeni malzeme de bize ağırlığı azaltmak ve özellikleri tesisi geliştirmenizi sağlar. NET Naked Dış Tubeset, ve ayakları LTD model daha ağırlık tasarrufu onun dış kozmetik katmanı tutuyor.

Bende bu yüzden HMX istiyorum !!!!!!!!!!!

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
Selamlar...

Elimde 2006 Scale LTD var üzerine yeni bir vernik atıldı nerdeyse çizik kalmadı düşünür müsün ?
İmzamdaki fiyata bakma kolaylık yaparım.

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@Ezel

Bu %20 %30 vs gibi rakamları basit pazarlama takitiği olarak görüyorum ben. Ayrıca bunu sadece Scott yapmıyor diğer markalarda da var. Her yıl yeni çıkan model nasıl oluyorsa bir öncekinden %15-20 daha esnemez, % bilmem kaç daha hafif oluyor:D Ayrıca hesaba katman gereken başka bişey daha var; ekstra sertlik sağlamlıktan ödün verecektir. Bu tip markalar her yeni bulduğu rijit malzemeyi toplamda hafiflemek için daha da ince kullanıyor. Bunu da hesaba kattığında HMX'in darbe esnasında HMF'ye göre daha kolay kırılacağını tahmin etmek hiç zor değil. Yarışlarda kaydadeğer bir katkısı bulunmayacak esnemezlik farkı ve 50-100gr bir hafiflik için ekstra para vermeye bence gerek yok.

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Güney abi zaten ilk olarak HMX net karbon malzeme 2008 scott scale LTD , Team edition ve Scale 10 da kullanıldı
Hmf - hmx arası farkı bence en iyi en çok scott kullanan scott kullanıcıları anlar ve ben olayın 50 gr mında veya 100 gr mındada değilim almışken hmx alayım diyorum yoksa hmf kadronun zararı yok bana halende üretilmekte zaten

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@mustafa kemal güler

Duruyor 2. lazım bana istersen satayım sana daha üstünü alayım :D

Tepki
15
Bisiklet
Kron
ilanlara bakıodum bugun gözüme scale 30 carbon takıldı güzel bi kadroydu sizi duyarlı olmak amacıyla bilgilendrmek istedm sitenin adını reklam olur die wermm de satıcının tel ini yazsam daha dogru olur heralde umarım yardım cı olablrm..0532 211 45 91 satıcını tel numarası..

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
scott scale 10 2008 hmx kadro için ilan günceldir bulana kadar bakalım buluyorum satmıyorlar nasıl iş anlamadım :D

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Israrla hmx scott scale kadro için ilan günceldir