scale 50 mi 6500 mü

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
hangi 6500
biri diskli biri disksiz..

tabii ki fiyat da ona göre değişiyor..

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Scott her zaman MTB kadro olarak daha üstün...Trek zaten Lance Fransa turunu kazanmaya başlamadan önce öle çok yaygın bilinen bir marka değildi...Zaten şöyle bir aratırsanız U.S.A takımındaki bir kaç bayan hariç MTB yarışlarında uluslar arası arenada pek Trek kullanan yok...Ama amotör seviyesinde kullanacaklar için gayet ideal... Sizin belirttiğiniz iki model arasındada bence scott önde gider..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Asiruh sanki sürekli aynı konularla ilgili farklı başlıklar altında soru soruyorsun gibi hissediyorum, acaba yanılıyor muyum?
Bkz. (link)

Tepki
177
olay şu bir karar verme aşamasına yaklaşmaktayım tabiki bu durumda bu şekilde fikir edinmeye ve bilgi alarak karar vermeye çalışıyoruym.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Tabi ki haklısın, sormadan öğrenemessin ancak aynı soruyu bir kaç farklı konu başlığı altında sorman, diğer arkadaşlarımızı rahatsız edebilir.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Farklı açılardaki görüşler aynı konu altında gelir merak etme Asiruh. Forumumuzdaki her üyenin yardım sever olduğu, atılan binlerce mesajdan belli değil mi ;)

goLdenskuLL

Aktif Üye
Tepki
52
ben olsam 200 eu daha ekleyip kron 4000 xt alırdım. hem full xt hemde 10.5 kg. scott ise 12.. 6500 ün ağırlığını bilmiyorum.
söyledigin iki model arasından birini seçmek gerekirse scott derim ben.

kolay gelsin

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Tecrübe soru sorma olayında haklısın fakat sürekli aynı soruları sormamak lazım yani en azından dikkatli olmak lazım...Kron kadrolarında garantisi var fakar scott bisikletler komple bisiklet olarak garanti kapsamında diye biliyorum...Detaylı bilgi için saorularınız Gürsel abiye lütfen...

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Hepsi KENDİ etrafında çok kalıtelı mtb ler..

O yuzden verilcek ücret karşılığında,üç mtb de kendi himayesinde kalitesinden ödün vermeyeceği kanısındayım...

Saygılar..