Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Scale 20-30-50

Konu, 'Scott' kısmında Koray Karaman tarafından paylaşıldı.

1. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle herkese selamlar..

Bu serilerden hangilerini önerirsiniz ? Scale 50 iyimidir ? Ben biraz ağır buldum scale 50'yi..Siz ne dersiniz ???

Bu diğer yazdığım modeller için tavsiye edeceğiniz varmı ? Biraz bilgi verebilirmisiniz ? TEŞEKKÜRLER..

2. cazgır

cazgır Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben scale 20 kullanıyorum şu zamana kadar hiç bi sorununu, eksisini görmedim. Alalı 1 yıl oluyor zaten test için uzun bir zaman:) Bana kalırsa ltd al, tabii önemli olan senin bütcen;)

3. Selim Üsel

Selim Üsel Bisikletkolik

Seviye:
    Scale serisi kadro olarak tabiki güzel ve iyi bir tercih. Ancak Scale 50 ile 20 arasında kadro teknolojisi ve donanım olarak farklar var ve bu farklar sana Scale 50 ile 30 arasında 1.250 EURO gibi farka mal oluyor. Açıkçası bu farkı vermeye değer mi değmez mi buna sen karar verebilirsin. Bana sorarsan Scale 50 yi alıp sonrasında üst donanıma geçmek daha mantıklı gibi geliyor. Tabi bu benim fikrim.

4. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Bana LTD fazla gelir ve o kadar bütçem yok :)

Şuan bende TREK 4500 var..Scale 50 ile büyük fark olurmu bilmiyorum ? Ve scale 50 ağır gibi geliyo bana? siz ne dersiniz ?

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Scale 50 kadro kesinlikle 4500'ün çok üzerinde bir kadro, zaten rakip de değiller. 4000 serisi için uygun rakip belki Scott'ta Aspect'lerde bulunabilir. Komple bisiklet olarak ağırlığı nedir bilmiyorum fakat kadrosu senin kadrondan hafif.

20? 30? Onlar zaten karbon ve hardtail XC bisikletleri içinde en üst sırada sayılacak belki ilk 5 kadronun içindeler. Tabi ki donanım olarak 20 daha üst seviyede.

N.Erdem TUGRAHAN ve Koray Karaman bunu beğendi.
  6. Ozan Güven

Ozan Güven Forum Bağımlısı

Seviye:
    Koray boyunun tam büyüme çağında olduğunu ve ne alırsan al sana bir süre sonra küçük geleceğini biliyorsun değil mi? Scale serisi bi kadroyu bir iki sene için almaycaksın heralde yada şimdi alıp kendine 2 numara büyük bi kadro almayacaksın Bence bi kendi bisikletinin hakkını ver biraz eskit ki gördüğüm kadarıyla oda kadro boyu olarak bi hayli büyüktü sana gerçi

Koray Karaman bunu beğendi.
  7. bicycle16

bicycle16 Forum Demirbaşı

Seviye:
    koray scale 50 yakışır sana :in: