Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sayın halil bey

Konu, 'Kadrolar' kısmında scale tarafından paylaşıldı.

1. scale

scale Üye

Seviye:
    öncelikle özel mesaj atamıyorum. forumdaki o kadar reklamın arasında neden benimki göze çarpıyor.3 üncü sayfada belirgin reklamlar var bunun nedenini merak ediyorum .saygılar.

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    1- Ücüncü sayfa dediginiz yerin linkini verin, somut seyler üzerinden konusalim.
    2- Foruma yarim saat önce üye oldunuz ve yaptiginiz tek sey eski yeni demeden, sizin meslek alaniniza giren tüm konulari mesaj atmak, eski konulari hortlatmak.
    3- Tek sizin mesajlariniz degil göze carpan, üzerinize alinmayin. Bu tüm üyeler icin gecerli bir uygulamadir, gördüklerimize müdahale ederiz. Görmediklerimizin de bizlere bildirilmesini rica ederiz.

Ogez, Engin Tetik ve ilyasss bunu beğendi.
  3. scale

scale Üye

Seviye:
    öncelikle 3.sayfada yılgör isimli kullanıcının konusunu okuyun sizcede somut değilse benkendim gidecem burdan .bu arada forumdaki herkes iyi tanır beni ilk defa gimiyorum!

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Halil ''link'i'' verin öyle konuşalım demiş...

Siz hala 3. sayfa diyorsunuz , bide forumda herkes sizi tanıyormuş , tanıyanlarında bi listesini yazarsanız iyi olur...

Bu kadar sinir neden anlamadım...

3. sayfa 33 kez değişir...

HaliliOzturk bunu beğendi.
  5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Forumda herkes sizi iyi tanir ama forumdaki her mesaji takip etmeye calisan Admin sizi tanimaz, haklisiniz.

16.01.2009 olan kayit tarihinizi size hatirlatir, reklam icerikli mesajlariniza devam etmeniz durumunda sizi forumdan uzaklastirmak zorunda oldugumu da bildiririm.

3. sayfa demek yerine de bir link verseydiniz daha net olurdu. Ancak su kadarini söylemek sanirim yeterli, birisi forumda yanlis yapiyorsa, bu sizin de bu yanlisi yapma hakkiniz oldugu anlamina gelmez. Aksine sizin duyarli bir üye olarak bu kural ihlali veya yanlisi forum yöneticilerine konu acarak veya özel mesaj yolu ile bildirmeniz gerekir.

Iyi forumlar.

6. Ozan Aydın

Ozan Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
  7. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Ozan zaten konu oradan cikiyor.

Anlamiyorum ben bu düsünce tarzini "O yapmis, ben de yaparim". Yahu gercek hayatta da ortalik toplumun düzenini bozmaya calisan insan kaynamiyor mu?
    Kimisi dolandirici, kimisi hirsiz, kimisi yerlere cöp atar, kimisi duvara yazi yazar. Bir tanesi bisiklet yoluna park eder, ötekisi sahilde mangal yapip spor yapanlari zehirler. Eh oldu öyleyse, madem birileri yapiyor, biz de yapalim.

Herkes hatayi telafi etmeye, yanlisi düzeltmeye, yanlisi yapanlarin da bu yanlislari yanina kar kalmasin diye ugrasir. Biz de yanlisa ortak olmaya, daha cok yanlis yapmaya ugrasiriz...

Allah herkese sabir versin, nitekim bazen benimkisi tükeniyor...

Ozan Aydın bunu beğendi.
  8. scale

scale Üye

Seviye:
    halil bey yanlış bişey yapmış isem özür dilerim.madem reklam yasaksa yasktır buranın düzenini bozmak gibi bir niyetim yok ama anladığım kadarıyla forumdaki çoğu kişinin yardıma ihtiyacı olduğunu bu kişilere yardımcı olalımki bu forum bi işe yarasın anlatabildiysem ne mutlu:)

9. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Yardim? Eger ki bisikletini getiren arkadaslara ihtiyaclari olan hizmeti ücretsiz verecekseniz, bunun adi yardimdir. Diger hemen her türlüsü reklam ve ticarettir.

Forumun bir ise yaramasini mi istiyorsunuz? Öyleyse paylasimda bulunun, teklifte degil.

10. scale

scale Üye

Seviye: