Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sayfaların geç açılması

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında başarist tarafından paylaşıldı.

1. başarist

başarist Forum Bağımlısı

Seviye:
    merhaba benim bilgisayar konusunda uzmanlığım yok bu yüzden gözlemleyip yorumlayacağım şeylerde bunu dikkate alıp cevaplayalım lütfen.

daha önceden açtığım bir sayfayı tekrar açtığımda sayfa üzerindeki herşey yeniden indiriliyor (sanırım tarayıcının temp dosyasını kullanmasını site bir şekilde engelliyor) bunun sonucu olarak sayfa geç açılıyor ve bir mesajı okurken sayfadaki diğer unsurlar inmeye devam ettiğinden okuduğum metinin yeri aşşağı doğru kayıyor. bu konu beni özellikle iş yerindeki serverların kaynaklarını kullanarak çalışan terminal bilgisayarlarda çok rahatsız ediyor. bu bilgisayarlar zaten yavaş birde her sayfayı baştan sona indirmesini beklemek dahada yavaşlamasına neden oluyor.

umarım sorunu doğru sekilde tarif edebilmişimdir.

2. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Benim düşüncem sizin bilgisayarınızda bir ayar problemi ( belki templer kayıt edilmesin diye işaretlenmiştir ) olduğu. Gerek ev, gerekse iş bilgisayarlarımdan giriyorum, o tür bir sorun hiç yaşamadım. Bence ayarlarınızı kontrol edin.

başarist bunu beğendi.
  3. başarist

başarist Forum Bağımlısı

Seviye:
    temp kapasitesini arttırdım eski dosyaları sildim, bu arada temp içinde siteyle ilgili dosyalar olduğunuda fark ettim, teşekkür ederim şimdi daha çok daha iyi oldu.