satılık yepyeni ameoba hussar !!!

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@SNkaraoglu

Asfaltda keyifli sürüşler yapacaksanız ve turlara katılacaksanız 18" sizin için ideal. Yok ben asfaltta sürmekle beraber bir okadar da bozuk zeminde kullanıyorum yada ben bisiklette hareket (tek teker. bunny hop) yapıyorum derseniz sizin için 16" ideal.

Kısacası ; Hakimiyetin daha kolay olması için bir küçük ölçü, asfalt ve uzun turlar için bir büyük ölçü tavsiye edilir. Aslında size 17" çok ideal fakat Amoeba Hussar çift sayılarla gidiyor. 16" 18" 20" gibi. Birde arkadaş nalburdan hava kabarcıklı poşet alıp bisikleti güzelce sarıp, gidonu kadroya paralel yapacak, pedalları sökerek, ambar ile de gönderebilir, hatta bisikleti otogardan herhangi bir otobüs firmasıylada gönderebilir çok daha ucuza gelir.

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
çok iyi olur. ama istediğim an alamıyorum. nekadar bekeyebilir acaba? mesela 20 25 gün :( babam teklifimi kabul etmedi.. maaşımı 15 gün saonra alıcam. ozamana kadar satılmazsa çok iyi olur...

buseldof

Aktif Üye
Tepki
9
slm bende alıcıyım ama kaç vites bilgi alabilirsem sevinirim ben 27 vites tercihim ok cevabını bekliyorum alıcı yım bayyyy

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@buseldof

Hussar'ların bir çoğunda acera donanımı mevcut ve bildiğim kadarıyla aceralar sadece 8'li sistem. 9'lu sistem alivioda var galiba.

biyani

Aktif Üye
Tepki
71
@soneryen

merhaba
alivio konusunda yanlış bilgilendirme yapmışsınız,alivio 8 li sistemin en üst donanımı 9 lu sitem deore lerden başlıyor.Piyasada satışta olan sıfır amoeba hussarlar full acera donanımlı 8 li sistem 24 vites.
saygılar

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@biyani

Ben birtek Alivio ile Deore'yi karıştırmışım. Hussar'larında nadirde olsa Alivio olan modelleri var diye biliyorum.

okan deniz

Daimi Üye
Tepki
237
dostum bısıkletın ı alabılırım arkadasım ıcın ama nıye ankara ıcı ıllakı

veldkan

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bugüne kadar konuyla ilgilenen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.bisiklet,forum kullanıcısı bi arkadaşımıza satılmıştır...
Saygılarımla

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@veldkan

Hadi alanada satanada hayırlı uğurlu olsun. yeni sahibi kimse kendisine kazasız,belasız bol pedallı keyifli günler dilerim.