Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı SATILIK - Xloop gözlükler

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Berke ÖZTÜRKMEN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Berke ÖZTÜRKMEN

Berke ÖZTÜRKMEN Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Gözlükleri ebay'dan kendim için getirttim ama 1-2 tanesini sürekli kullandığım için fazlalık olanları elden çıkartıyorum. Gözlüklerin hepsi resimlerde görülenlerdir. Değişik renkleri ve devamı yoktur.

Xloop Aynalı Cam Kırmızı Çerçeve Spor Gözlüğü

FİYAT : 30 TL. PTT ile kargo masrafı tarafıma aittir.

Siyahını kendim kullanıyorum. Burun üstü destekleri yumuşak silikondur. Yüze tam oturan mükemmel bir kalıbı vardır. Taktığınız zaman camları kirpiklerinize değerek rahatsızlık vermez. Bu aynalı camlı modeller gündüz ışığı kırarken ışık miktarını azaltmama gibi bir fonksiyona sahiptirler. Bu nedenle alaca karanlıkta hatta gece bile kullanabilirsiniz. Tavsiye ettiğim bir modeldir.

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Xloop Siyah Cam Kırmızı Çerçeve Spor Gözlüğü

FİYAT : 25 TL. PTT ile kargo masrafı tarafıma aittir.

Aynı gözlüğün siyah çerçeve siyah camlısını kendim kullanıyorum. Yine yüze tam oturan bir modeldir. Kirpiklerinize değerek rahatsızlık vermez. Burun üzeri silikon desteği yekpare tek parçalıdır. Yine tavsiye ettiğim bir modeldir.

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

Oakley Siyah Cam Siyah Çerçeve Spor Gözlüğü

FİYAT : 20 TL. PTT ile kargo masrafı tarafıma aittir.

Yine yüze tam oturan ve kirpikleri rahatsız etmeyen bir yapısı vardır. Burun üzeri destekleri çerçeve ile yekpare tek parçadır.

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG] [​IMG]

3M Siyah Gözlük

FİYAT : 15 TL. PTT ile kargo masrafı tarafıma aittir.
    Bu gözlük normalde 3m tarafından iş gözlüğü olarak üretilmesine rağmen spor modeli ve kalitesi nedeni ile bizler tarafından en çok kullanılan gözlüklerden biridir. Polikarbonat UV korumalı camlara sahiptir. Sadece 22 gr.

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

NOT : Lütfen sorularınızı özel mesaj yolu ile sorunuz. Konu içerisine mesaj yazarak mesaj kirliliği yaratmayalım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.