Satılık Trek kadro, Rock Shox Maşa, Deore ekipman, Schwalbe lastikler..(tekrar)

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Daha önce satışa çıkartıp alıcı olmadığı için kaldırttığım ilanımdaki parçalarımı tekrar satışa çıkartıyorum.. Parçalar tertemiz ve sorunsuzdur...
Kargo, havale masrafları alıcılara aittir.. Birden çok alımlarda kargo masrafını veya havaleyi karşılayabilirim(onların şartlarını konuşuruz özelden)..

burakaltiparmak@gmail.com veya 05366502600 bana ulaşabileceğiniz mail adresi ve telefon numarasıdır..

2006 model 18 inç Trek 4500 Sl kadro.. Aluminyum alaşım.. 1530 gram(katalog verisi).. Kadroyla birlikte ön attırıcı(alivio), sele kelepçesi dahildir.. Fiyat: 320 ytl
(link)

Çok temiz sorunsuz Rock Shox j1.. 1950 gram, sertlik ayarlı 80 mm çalışma mesafesi.. fiyat: 110 ytl
(link)

Az kullanılmış Shimano deore uzun bacak normal yay Arka attırıcı.. Sorunsuz.. Bir iki küçük çiziği var sadece.. Fiyat: 30 ytl Fotoğrafta tozlu çıkmış...

(link)

Çiziksiz Deore vites kolları.. 9 lu sistemdir.. Sorunsuzdur.. Çok az kullanıldı.. Çifti için fiyat: 45 ytl...

(link)

(link)

Bontrager gidon: 30 ytl

(link)

Bontrager gidon boğazı: 30 ytl

(link)

Çok az kullanılmış, dişlerinde aşınma kesinlikle yoktur.. Yol tutuşu çok iyidir:) Tanesi 550 gram gelmektedir.. Katlanabilir Schwalbe Black Shark Mud 2.10 light lastikler.. çifti 55 ytl..

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Baharda indirim yerine zam yapılır diye tahmin ediyorum:D Fiyatlar bunlar.. şimdilik indirim yapmayı düşünmüyorum çünkü bence gayet uygun fiyatlar.. Onun dışında özel mesajla tekliflerinizi değerlendirebilirim.. Selamlar..

Bixekolik

Daimi Üye
Tepki
193
Çok temiz sorunsuz Rock Shox j1.. 1950 gram, sertlik ayarlı 80 mm çalışma mesafesi.. fiyat: 110 ytl
[/URL]

slm arkadasım masayı kargo dahil son kac lira olur tşk.

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
komple bisiklet olarak satmam malesef mümkün değil çünkü jantlar ve frenler yok üzerinde.. ama fren ve jantsız da satabilirim komple..