Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı SATILIK Trek 8500 Kadro-Sıfır Marin Kadro-Mavic SLR Jant Setİ-FOX F100 Maşa

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ahmet Göker Derya tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ahmet Göker Derya

Ahmet Göker Derya Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,Cannondale Flash alacağımdan ötürü elimdeki malzemeleri satmaya karar verdim. Parçaları aşağıda listeledim ve durumlarını anlattım. Parçalar genel olarak sıfıra yakın durumdalar.

1-Marin Indian Fire Trail Kadro 2010 (SIFIR)
    2-Trek 8500 Kadro 2009 (Ritchey WCS Furç Takımı,Bontrager Sele Kelepçesi ile beraber)
    3-Mavic Crossmax SLR Jant Seti 2010
    4-Fox F100 RL 2009

Bisikletimin olduğu konu:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=963167#post963167

MARIN INDIAN FIRE TRAIL KADRO 17" 2010:

Kadro 2010 modeldir ve sıfırdır. Bu kadro 2009 modellere göre revize edilmiş ve sağlamlığı oldukça artırılmıştır. Zaten ömür boyu garantilidir. Sorun olacağını düşünmüyorum ancak herhangi bir sorun olduğunda kadronun ithalatçısı İzzet İllel ile iletişime geçip sorunu kısa sürede çözebiliyorsunuz. Çoğu marka bu şekilde ürünlerin arkasında durmuyor. Bu önemli bir faktör. Kadro scandium alaşımlı ve oldukça rijittir,ağırlığı 1500gr civarındadır.

FİYAT:700TL

TREK 8500 Kadro 2009 17.5":

Kadro 2009 modeldir. Geçen sene ekim ayında sıfır olarak almıştım ancak aralıkta askere gittim ve kadro 6 ay yattı. Kısaca 1 sene dahi kullanılmamıştır. Kadroda hiçbir vuruk yoktur ve neredeyse hiç çizik bulunmamaktadır. Zamanında boya koruma işleri ile uğraştığım için kadroya da boya koruma uyguladım ve boyası sıfır gibi pırıl pırıldır. Bırakın derin çiziği kılcal çizik bile yoktur,boyası fotoğraflarda da göreceğiniz üzere cam gibidir. Çizikler de kulakçıkların orada jantı söküp takmaktan kaynaklı olup görünmemektedirler. Kadro boyu 17.5" dir. Kadro alpha red yani zirkonyum alaşımlı olup aluminyum kadroların içerisinde en rijid ve atak ayrıca en sağlam kadrolardan biridir. Sadece anlatılmaz yaşanır diyorum. Zaten Carbon Flash almayacak olsam başka hiçbir modele değişmeyeceğim bir kadrodur. Kadronun yanında Ritchey WCS hafif furç takımı (sıfırı 90Euro) ve Bontrager sele kelepçesi beraber verilecektir ve bunlar da fiyata dahildir. Agırlığı 1610gr'dır.

Fiyat:800TL

MAVIC CROSSMAX SLR 2010:

Jantları eylül ayının başında Erdoğanlar Bisiklet'ten sıfır olarak aldım,faturası duruyor ve daha taksitleri bitmedi. Zaten bisikletime 2.el parça kesinlikle takmam. Jantlara doyamadım ancak Lefty ile uyumlu olmadıkları için satmak zorundayım. Jantlar sıfır kondüsyonundadırlar ve vitrine koyup sıfır diye rahatlıkla satılabilirler. Arazide çok nadir kullanıldılar,genelde yolda kullandım. Taş çatlasın 500km yol gitmişlerdir. Hiçbir yerleri açılmamış ellenmemiş,fabrikadan çıktıkları akort dahi bozulmamıştır. Bu jantları alacak kişi zaten özelliklerini bilmektedir o nedenle SLR'ı burada tekrardan yazmaya gerek yok. Bu jantları kullanmak bence ayrıcalıktır. Jantların yanında özel akort anahtarı vs ne verildiyse aynen durmakta olup alıcıya da aynen teslim edileceklerdir. Set ağırlığı 1520gr olup jantlar Centerlock disk uyumludur.

Fiyat:1250TL

FOX F100 RL MAŞA 2009:

Bu maşayı da geçen sene ekim ayında almıştım ve askerde olmamdan dolayı yine 5 ay hiç kullanılmadan evde yatmıştır. Maşada kesinlikle hiçbir sorun bulunmamaktadır. Ne yağ ne de hava kaçırma kesinlikle ama kesinlikle yoktur. Zaten havayı 1 defa ilk aldığımda bastım ve o zamandan bu yana kullanmaktayım. Resimlerde de yakından çektim arkada görünmeyen tarafında 2 adet nokta çiziği vardır. Bunlar sanırsam taş atmasından dolayı oluştular. Rötuş yapıp gidereceğim ancak belirtmekte fayda olduğunu düşündüm. Bunun dışında maşanın bacaklarında kesinlikle hiçbir çizik bulunmamaktadır. Maşayı genelde düz yolda kullandım,araziye çıktığım çok nadirdir. Bu nedenle bakıma ihtiyacı yoktur. Yani maşa hiç açılmamış,ellenmemiştir,fabrikadan çıktığı gibi durmaktadır. Zaten bir sorun olmaması ve çalışmasının ilk günki gibi olması da bakıma ihtiyacı olmadığının göstergesidir. Maşa 2009 hafifletilmiş modellerden olup ağırlığı 1519gr'dır.

Fiyat:700TL

ÖNEMLİ NOT(MUTLAKA OKUYUN):parçaların satışı tüm parçaların satılması ile tamamlanacak,teslimat da ondan sonra olacaktır. Yani parçaların hepsi satılmadan ürünler gönderilmeyecektir. Bir parçayı alıyorum diyen kişiye parça ayrılacak ve o parçanın satışı kapanacaktır. Parçaların hepsi satıldıktan sonra para transferleri ve kargo işlemleri gerçekleşecektir. Satışı bu şekilde gerçekleştirmemin nedeni ise atıyorum jant seti satıldı gönderdim fakat diğer parçalar aylarca satılmadı;ben de aylarca bisikletsiz kalmak istemiyorum. Sonuçta alacağım bisikleti bu parçaları satıp üzerine yüklüce para koyarak ve zorlanarak alacağım. Herşeyi açıkça ve dürüstçe yazdım,umarım anlaşılmayan bir nokta yoktur. Pazarlık payı bazı ürünlerde hiç yok bazılarında ise yok denecek kadar azdır. Zaten bu derece temiz ürünlere olabilecek en dip fiyatları verdim. Lütfen fiyat verecek olanlar ölü tekliflerini kendilerine saklasınlar,burada birbirimizi kırmadan karşılıklı hem alış-veriş hem de dostluğumuzu sürdürelim. Kargo PTT olmak kaydıyla bana aittir.
    Telefon NO: 0505 656 66 57 (Lütfen 18:30-22:00 saatleri dışında aramayınız)

2. gabalı

gabalı Bisikletkolik

Adı:
    ertuğrul
    Seviye:
    Ahmet bey yani biz şimdi istediğimiz parçayı satın alıcaz sizde o sırada aldığımız parçayı kullanmaya devam edeceksiniz bisikletsiz kalmamak için.
    Tüm parçalar 3 aydamı satılır 5 aydamı satılır o süre zarfında satınaldığımız ürün kullanımınızda biraz daha yıpranacak belkide hasar görecek.
    Satış sisteminizi açıkça belirtmeniz iyi olmuş hayırlı satışlar.

3. tikik

tikik Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    numaranızı yazarsanız arayıp görüşelim 8500 kadro için

4. İsmail KIZILAY

İsmail KIZILAY Üye

Seviye:
    Numara ilanda belirtilmiş.Biraz dikkat ;)
    Telefon NO: 0505 656 66 57 (Lütfen 18:30-22:00 saatleri dışında aramayınız)
    Bisiklet üzerindeki diğer parçalarda satılık mı?Teşekkürler...

5. Ahmet Göker Derya

Seviye:

Hayır bisiklet kesinlikle kullanılmayacak,parçaların hepsi satılmadan yerinden oynatmam. Beni tanıyanlar bilir,o nedenle yazmaya gerek duymamıştım ama sormakta haklısınız. Zaten kullanmaya da şu an vaktim yok. Bu satışın sebebi alacağım bisikletin biraz pahalı olmasından ötürü tüm parçalar satıldığı zaman paramın ucu ucuna ancak yetmesi. Eğer tüm parçalar satılmaz;atıyorum sadece jant seti ve amortisör satılıp diğerleri aylarca satılmazsa hem istediğim bisikleti alamam hem de elimdeki tertemiz parçalardan olmuş olurum :) Yalnız 3 veya 5 ay ne ben ne de başkası bekler. O kadar bekleme olmaz tabiki,zaten bekleyecek parçalar da değiller. Talip olanlara zaten telefonda da açıkça belirtiyorum,kendisine uyan alır uymayan ise almaz. Temiz parçaları uygun fiyata verdiğimden sorun olacağını düşünmüyorum.

Bisiklet üzerindeki diğer parçalar satılık değiller.

Jant Seti Satılmıştır: Halil Emre dostuma hayırlı olsun :in:

Trek 8500 kadro yarın öğlene kadar rezervedir: Kadro Halil Emre'ye rezervedir.

6. Mehmet Gündüz

Mehmet Gündüz Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaş son durum nedir..

7. Ali Niyazi Duman

Ali Niyazi Duman Forum Demirbaşı

Seviye:
    iyi günler marin kadronun kadro kulağı fiyata dahilmi?

8. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Jant Seti Satılmıştır. Halil Emre dostuma hayırlı olsun

Trek 8500 Kadro Satılmıştır.

Fox maşa ve Marin kadro için ilan günceldir.

Maşa için söylemeyi unutmuşum,şaft borusu kesilmemiştir ve olduğu gibi durmaktadır. Ağırlığı tartı üzerinde 1520gr'dır :in:
    Marin kadro ise metre ile ölçtüm 43.2cm yani tam 17" dir. Ayrıca biraz önce markette tarttım ve bantlar,cırtlar ve suluk vidalarıyla 1530gr geldi,bunları çıkardığınız zaman 30gr civarı daha düşer ve kadronun ağırlığı tam 1500gr diyebiliriz (katalog ağırlığı). Bu kadronun sıfırı 590Euro'dur. Yine yazmayı unutmuşum fiyata tabiki kulakçık dahildir. Olur da zarar gelmesin diye kadro üzerinden sökmüştüm. Ayrıca Marin kadronun fiyatına kırmızı renk KCNC Sele kelepçesi de dahildir

9. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Jant setini alacak arkadaşımızın mali problemlerinden jantları alamayacak olmasından ötürü jant seti yeniden satıştadır.

Trek 8500 Kadro Satılmıştır.

Fox maşa , Marin kadro ve SLR jant seti için ilan günceldir.

10. Muzaffer YILMAZ

Muzaffer YILMAZ Kıdemli Üye

Seviye:
    Dostum, ikinci el ilanlarına bu tür; "Keşke şöyle olsaydı kaçırmazdım, süper ürün, çok uygun fiyat, hayırlı olsun, hayırlı satışlar" gibisinden mesajlar yazmak yasak! Lütfen bu tür gereksiz yorumlardan kaçınalım. Her seferinde Yeni Mesajlar'a tıkladığımızda senin bu tür yorumlarını okumak zorunda değiliz!

Çok şey değil, sadece biraz "dikkat". ;)

Sana mesaj yazmak için bende kirlilik yapıyorum ama bazı şeyleri açıktan uyarmak gerek. Belki mesajımı başka arkadaşlar da görürde yazmaktan vazgeçer diye...

50 mesaj sınırını doldurmak içinse; Bisikletlerimizin Fotoğrafları , Güncel Konular , Forum Cafe gibi bölümlere konuyla alakalı, anlamlı bir şeyler yazmak yeterli olacaktır. Emin olun, ne zaman dolduğunu bile anlamazsınız/anlayamazsınız. :)

11. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Teşekkürler yazı için. 2.elde çok eskiden iyi veya kötü yorum yapıp fiyatın durumu hakkında başkalarını iyi niyetimizle bilgilendirebiliyorduk. Bu sayede bence 2.el bölümü daha güvenilir ve daha bir dostluk ortamı şeklindeydi. Ancak bahsettiğinizle birlikte foruma başka bir nick ile giriş yapıp mesaj adedini yükseltip kendi ürününü yağlayan ballayan insanlar da oluyordu,veya o kişinin arkadaş çevresi subjektif yorum yapıyorlardı. Ben arkadaşımızın iyi niyetli olduğunu bildiğim için ona çok teşekkür ediyorum yorumu için ama kural kuraldır. Uyarı için de ayrı teşekkür ederim.

12. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Fox Maşa, Trek 8500 Kadro Satılmıştır.

Marin kadro ve SLR jant seti için ilan günceldir.

13. ali can çalış

ali can çalış Kıdemli Üye

Seviye:
    Slr kullaıcısı olarak bu fiyata bence kaçmaz demek istiyorum.

Bu arada sizde lefty maşalı bir bisikletmi toplayacaksınız, yoksa direk lefty!li bir Cannondale'mi almayı planlıyorsunuz?

14. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Teşekkürler. Cannondale'ı direk bisiklet olarak alacağım.

15. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Fox Maşa, Trek 8500 Kadro Satılmıştır.
    Marin kadro ve SLR jant seti için ilan günceldir.

16. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Göker'e ve parçalara direk olarak kefilim.. ;) Eğer alışverişle veya parçalarla ilgili bir sıkıntı olursa her türlü destek verebilirim.. Parçalar konusunda Göker'e kendimden çok güvenirim.. Bütün parçalar hem çok az hem de çok güzel şekilde kullanıldılar.
    İyi satışlar.. Bu arada maşanın yabancıya gitmemesine sevindim :)

17. Ahmet Göker Derya

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,plansız çıkan sağlık harcamalarından ötürü satışlar iptaldir. Parçalara talip olan arkadaşlara da telefonla bildirdim durumu. Sadece Marin Kadro satılıktır,onu da yeni bir konu açarak satışa sunacağım. Teşekkürler...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.