Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık TFS 500 ve Full Aksesuar

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ilker g. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ilker g.

ilker g. Kıdemli Üye

Seviye:

KADRO Matts TFS-Comp-Disc
    MAŞA Rock Shox Dart-2
    FREN KOLLARI Hayes Stroker Ryde
    FREN AYAKLARI Ö/A Hayes Stroker Ryde 180/160 mm
    ZİNCİR Shimano Xtr/Deore (İkiside var)
    AYNAKOL Shimano Xt Fc 760
    AKTARICILAR Ö/A Shimano Deore/Shimano XT Top Normal
    RUBLE Shimano Deore
    GİDON BOĞAZI XM Comp OS CEN
    FURŞ TAKIMI M10 Neck
    HAZNE Ö/A Shimano M475 disc
    PEDAL Wellgo c27
    JANT ÇEMBERİ Mavic XM117 disc
    SELE TFS mat
    SELE KELEPÇESİ Merida Aero 35 QR ST
    SELE BORUSU XM Speed CEN SB20 31.6/Afc pro (İkiside mevcut)
    VİTES KOLLARI Ö/A Shimano Deore rapidfire
    LASTİK Ö/A Merida Race 2.1/maxis detonator (İkiside Mevcut)
    -------------------------------------

Genel olarak açıklamam gerekirse xt rublemde var fakat hafif yamulduğu için yollamayacağım.Alacak olan isterse onuda yollarım.Ön arka ışık ve km saati sigmadır.Suluk haznesi şu anda zefalin kırmızı suluk haznesidir.Resimde görünende mevcuttur.Bayrak direğim ve bayrağımıda veriyorum.Arka bagaj ve büyük güzel bir tur çantasınıda veriyorum(İkisini 100 tlye almıştım).M size kask,zefalin kask aynası,gel kısa eldiven ve M beden gonzonun güzel bir askılı taytınıda veriyorum.(176 boyundayım 66 kiloyum).Listede çift olarak yazdıklarımın ikisinide yollayacağım hangisini isterseniz kullanabilirsiniz.Bisikletim dağ yüzü görmemiştir.1500 km civarı yol yapmıştır.Fakat orjinali olan ruble ile 100km yapmamıştır.Full yolu Xt ile yapmıştım oda yamuldu =)Xt aynakolla sanıyorum ki 500 km civarında bir yol yaptım.Full yolu yine detonator lastiğimle yaptım.Orjinal dağ lastikleri sıfırdır.Yama takımımı,Alyan çakımı,pro pompamı,kilidimi ve ayaklığımı yazmayı unutmuşum =)Onlarıda veriyorum =)Yazmayı unuttuğum birşey varsa onlarıda vereceğim :) Satma nedenim bir miktar bankaya borçlu olmam.Daha düşük bir model üstüne para yapacaktım fakat sol bacağımı sakatladım bu yüzden full satıp daha sonra yol bisikletine geçmeyi düşünüyorum.Kadro boyu 16 dır. Satış fiyatım 1400 dür.Pazarlık sünnettir.Teşekkür ederim

Telefon numaram 0555 853 50 33 / İzmirdeyim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.