Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Temiz Bianchi Sauk 14,5

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Mevlut Furkan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mevlut Furkan

Mevlut Furkan Yeni Üye

Seviye:
    Herkese merhabalar

foruma kayıt olduğumdan beri 2, bisikletim . bisikletimi alalı 1 sene oldu garantisi devam etmektedir.
    full deore donanıma sahip bi bisiklettir. görüntü nedeniyle en ufak kadro boyunu tercih etmiştim yanılmıyorsam kadro boyu 14,5 tur. bisiklet bu güne kadar hiçbir problem çıkartmamıştır ilk günkü gibi orjinal ve sessizdir. mekanik aksamının bakımları ve temizliği bu güne kadar tarafımca özenle yapılmıştır. işe başladığımdan dolayı zaman ayıramıyorum en son 2gün önce komple temizliğini yağlamasını yaptım kusursuz bir sistemi vardır çok sessiz bir makinedir. bisiklet için düşündüğüm fiyat 700tl dir.

bisikletin üstünde 2 adet rubena marka 1,75 dişsiz yol lastiği mevcuttur. ufak pompası ve km saati mevcuttur. bisikletin orjinal schwalbe marka lastikleri durmaktadır. istenilirse bisikletle birlikte verilebilir. pazarlık konusunda yedek lastik ve ekipmansız olarak 650 tl ye bırakabilirim zaten en kötü 2. el durumda bile lastikler 50 tl etmektedir. iletişim için konuya yorum atmanız yeterli teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.