Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi [satılık] SONY VAIO VGN-B3VP laptop

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında emreden tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. emreden

emreden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    sizde bir sony vaio sahibi olun, laptop da kaliteyi yaşayın!!

SONY VAIO VGN-B3VP
    ikinci el olup tertemiz bakılmıştır
    Sıfırı 2,500ytl
    Benimkinin fiyatı ise 1400ytl:in:

İŞLEMCİ: Intel Pentium M Processor 1.6 GHz, 400 MHz Intel SpeedStep Technolojisi
    EKRAN: 14.1''LCD XGA Ekran
    RAM: 760MB

İşlemci: Mobile Intel® Pentium® M Processor 725 Intel® CentrinoTM 1.6 Ghz 400 Mhz FSB

Ram: 512 MB DDR 333-SDRAM (Max. 1GB) + 256 MBlık da ben takmıştım ekstradan o da alana hediyem

Ekran: 14.1" XGA (1024x768) ONYX Black Technology LCD,

Ekran Kartı: Intel 855GME Chipset Integrated Graphics With 64MB VRAM

Kart Sürücü: Memory Stick ProTM - Slot

Sabit Sürücü: 60 GB (Ultra-ATA-100, 4200 Rpm) HDD

Ses Kartı: 16 bit Stereo Sound

Modem: Tümleşik 56K V90

Ethernet Kartı: Tümleşik 10/100 Ethernet Intel® Pro/ Wireless (802.11 b/g)

Klavye Mouse: Q Klavye, Touchpad

Interface: İ.LinkTM(IEEE1394), 2xUSB 2.0 , DC in, VGA out, Kulaklık çıkışı ve Mikrofon girişi

Pcmcia Yuvaları: 1xType II Pcmcia card bus

Pil Süresi : 2 - 2.5 saat (ekran parlaklığını düşürdüğünüz zamanlarda 3 saatin üstüne bile çıkabilirsiniz.)

Ağırlık: 2.32 Kg

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP Professional Edition SP2 (İngilizce)

Bilgisayarın cd sinde gelecek olan ücretsiz yazılımlar: Norton Internet Security 2004, Adobe Acrobat Reader 6.0, Adobe Acrobat Elements 2.0, Adobe Photoshop Elements 2.0, Adobe Photoshop Album 2.0 Starter Edition, Adobe Premiere Standart, PictureGear Studio 2.0, WinDVD for VAIO, DVgate Plus, SonicStage, Microsoft Works 7.0

Garanti: garanti süresi doldu

bu laptopu kullandığım süre boyunca ben bilsayarımdan çok çok memnun kaldım, bir kere dahi sorun çıkarmadı, hiç garantiye gitmeye gerek olmadı.

Bu laptop da en çok sevdiğim şey klavyenin öne doğru eğimli olmasıdır, böylece bileklerinizi klavyenin alt kısmındaki boşluğa dayıyarak uzun süreler boyunca yazı yazarsınız ve eliniz ağrımaz, bi çok laptop klavyesi düzdür ve yazı yazmak oldukça işgenceli bi olaydır..

satma sebebim uzak bir ülkeye öğrencilik için gidiyorum ve ciddi manada paraya ihticayım olduğundandır.

HEDİYELER:
    1) içinde ekstradan 256 mb lık ram takılı olarak gönderilecektir.
    2) taşıma çantası hediye edilecektir.
    3) isteyene format atılıp da içi boşaltılarak gönderilecektir; isteyene ise içi full sorunsuz altyazılı kaliteli divx filmlerle dolu olarak gönderilecektir; film listemdeki istekleriniz yüklenecektir; sipariş veren kişiye film listemi internet üzerinden gönderebilirim...
    4) webcam

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN ÖZELE MESAJ ATTIN, HATTA MSN ÜZERİNDEN DE ÖZELLİKLERİ HAKKINDA KONUŞURUZ, ve de WEBCAM DEN NASIL BİŞİ OLDUĞUNU GÖSTEREBİLİRİM..

Küçük bir anektot: laptopu yan yatırdığınız zaman içinde küçük bi parça tıkır tıkır oynuyor, ama uzun bi süre geçmesine karşın hiiiiç bir problem çıkarmamıştır...

2. emreden

emreden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    fiyatı yanlış yazmışım anca farkettim;
    düzeltilmiş fiyatı: 1100ytl

3. zor_bey

zor_bey Yeni Üye

kardeş...bu bilgisayar gerçekten güzel ...aynısını benim arkadaşım satıyor çünkü yeni bir bilgisayar alıcak...ben onun bilgisayarını almayı düşünüyorum..ama bana bataryanın az gittiğini 1-1.5 saat falan gittğini söyledi..sen bu konuda bana akıl verirsen sevinirim

4. emreden

emreden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    ben bu bilg.i kullanmaya devam ediyorum.. satmaktan vazgeçtim.. çok güzel bi bilg. gerçekten... en az 1 yıl daha kullanırım diye düşünüyorum..

pili şarzda değilken 2 saate kadar uzayabiliyor süresi. wireless ı da kullanırsan bu arada 1-1.5 saat olur dediğin gibi.. ama bu arada ekran parlaklığını falan da azaltman gerek tabi..

ben 3 yıldır kullanıom bu aleti.. ve çok seviyorum.. ilk aldığım zamanlarda 3 saati geçiyordu pil süresi.. 3 yıldır aynı pili kullanıom.. ve anca bu seviyeye geriledi.. toshiba ya da dell falan olsaydı bu süre içinde kimbilir kaç kere pil değiştirmiş olmam gerekti ;)

sony iidir yani.. ölüsü bile iidir :D

olmadı ebay den falan bi pil getirtirsin ;) 30-40 dolara belki de daha ucuza bişiler bulabileceğini düşünüyorum.. ama bence 1 saat de güzel yani 2. el bi bilg. için ;)

karar senin... başka soruların olursa özel mesaj gönderirsen daha çabuk cevaplarım... buraya her zaman bakma şansım olmuyor ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.