satılık sıfır nabız saati uygun fiyata

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
saatler sıfırdır vede kutunun üzerindeki bandı dahi sökülmemiştir kalite olarak ben kendim kullanıyorum vede cok memnunum
(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

bu resimdekiler benim saatimin resimleridir gönderecek oldugum saatler kesinlikle acılmadı

saatin özelikleri
-Mevcut kalp atışı
-Ortalama kalp atışı
-Max kalp atışı
-Minumum kalp atışı
-Mx kalp atışının MHR yüzde oranı
-Egzersiz bölgesi gösterge çubuğu
-Yaşa göre MHR değerinin önceden girilmesi
-Yaşa göre 2 otomtik hedef bölgesi
-1 adet serbest proglamlanabilen hedef bölge
-Hedef bölge görsel alanı
-Hedef bölge ses alarmı
-Hedef bölge tekrar seçilebilir ve kontrol edilebilir
-MHR için tehlike uyarı alarmı
-3 farklı ses alarmı(Yüksek Alçak MHR)
-Kronomotere
-KCAL sayacı
-Takvim
-Alarm saat
-Geri sayım sayacı
-su geçirmez (10m)
saatlerden elimde sınırlı sayıda vardır arkadaşlar
fiyatı:80 liradır
bukadar uygun fiyata satmamın nedeni yurt dışından gelmiş olması vede benim cüzi fiyatlarda kar koymamdır kalitesi 130 liraya satılan sigmalardan bence daha kaliteli duruyo ki resimlerde saat gözüküyo elinize aldıgınızda daha kaliteli oldugunu göreceksiniz vede bisikletçiler için en önemli olan bir özelligi barındırı oda cok hafif olması elinizde oldugunu fark etmiycesiniz

Scudo

fatih çifçi

Forum Bağımlısı
Tepki
189
Bisiklet
Carraro
arkadaşlar bu fiyata bu bu özellikte saat kaçmaz.bence çok iyi fiyat,iyi satışlar inşallah ömer kardeşim:)

YUNUS TERKİN

Forum Demirbaşı
Tepki
144
son fiyat nedir hala elinde mevcut ise özel msj atarsan sevinirm...

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Cihazın Marka ve Model'ini yazabilirmisin?

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
ben de düşünüyorum.yalnız son durumdan hala ses çıkmadı..

marka ve model bilgisi...garanti belgesi de beraberinde gönderilecek mi?
ayrıca nereden alınmıştır?

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
evet kipada 40 lira oldugunu bende sonradan ögrendim ben 60 liraya almıştım ama kazıklandık dogrusu bi cıkar düşkünü tarafından neyse hayırlısı olsun almak istiyenler ordan alırlar garantiside yoktur kipadada baktım spot malmış saglıcakla kalın

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Saat gayet kullanışlı ve çalışması ölçmesi çok iyi;)Tawsıye ederım fakat buradaki olayı anlamadım 60tl'ye alındıgım bir şeyi kullanmadıysan bile 2.el olmuştur bence 80tl'ye satıosun:D Üstüne kazık yedim diyorsun ama sende kipa fiyatının 2 katına satıyosun bu konu yorumsuzdur....

fatih çifçi

Forum Bağımlısı
Tepki
189
Bisiklet
Carraro
tolga ömer arkadaşımı tanımadan böyle anlamsız yorumlar yapma aleni..arkadaş 60 almış yani kazıklanmış kar etmek için 80 e satıyor du taki bu durumu öğrenene dek...ve satıştan vazgeçmiş dikkat edersen...

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
@onemorebicycle

bunu bilerekmi yazdınız? 7 aydır kullanıyorumda en ufak bir sıkıntı olmadı. kipa dan almıştım.

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
@Tolga Beşikçi

öncelikle arkadaşım ben kimseyi kazıklamıyorum vede görüldügü gibi ben 60 aldım saatı ama saolsun forumdan bir arkadaş bilgilendirdi vede ben artık satmaktan vaz geçtim ve bakrsan eyer hiç ilanı güncellemedim bazı arkadaşlar konuyu hortlatmış ben kazıklandıgım halde elimde olanları satmayı degil kipada olanları almalarını tafsiye ettim vede kipada satılmasaydı vede ben 60 alsaydım 80 satsaydım o zaman kimseyi kazıklamış olmazdım sorarım sana sen sattıgın hiçbişeyden bişey kazanmıyormusun ve forumda hiç kimse babasının hayrına bişeyler satmıyo para kazanmak için satıyor çünki insanların bi ugraşı var muhakkak ugraşlarının bir bedeli vardır yetkililerden ricam bu konun kapatılmasıdır

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
@Ferhat Şener

ben bu saati kipadan almadım başkasından aldım vede ondan bu saatleri alıp satmayı planladım kipanın 2 katı fiyatına satıyor gibi gözüküyo ama ben kipadaki fiyatı görünce ürünü satmaktan vaz geçtim görüldügü gibi ilan hiç güncellenmedi lütfen kişilerlen konuşurken sizde kazıkçıymışsınız gibi konuşmalr sarf etmiyelim nihayetinde herkesin bir gururu vede onuru var konuşmalarınıza dikkat edin