Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık sıfır Karbon Aynakol + Skareb Comp (160YTL) + Çift Süsp. Kadro (75 YTL)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Peterminator tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Peterminator

Peterminator Aktif Üye

Seviye:
    TRUVATIV STYLO TEAM CARBON

Sıfır kutusundan. 360 Euroluk NOIR modelin aynısı sadece ismi farklıdır.

Full Carbon kollar - Nikkel kaplamalı 7014 Alu dişliler (XTR den çok daha dayanıklı)
    44-32-22 Dişler, 170mm kol uzunluğu.
    Tümleşik orta mil, Ortagöbek dahil.
    XTR ağırlığında ancak çok daha rijid (Esnemez).

Pazarlıksız fiyat 325 YTL

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2005 MANITOU SKAREB COMP

Çok az kullanılmıştır, çiziksizdir. Gri renk.
    80 mm, Aluminyum üst boru 19 cm, Chrome yay , Sertlik Ayarlı.
    1450 Gr, V fren ve Disk uyumludur. Rebound veya lockout yoktur.

Pazarlıksız fiyat: 160 YTL

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Aluminyum Downhill Gövde

Aluminyum downhill kadro, bitürlü dizecek vakit ve imkan bulamadım. Hiç dizilmedi, resimde görünen çizikler flaşten dolayı abartılı görünmektedir, gün ışığında hiçbirisi görünmemektedir.

Kadro boyu 17 inç ve orijinal süspansiyonu 12 cm çalışma aralığı vardı ancak onu diğer bisikletime koydum, resimde görünen 5-6 cm çalışır,

Disk ve V fren uyumludur, arka kulakçığı yoktur ancak standart (Kron ve bianchi) kulakçık uyumludur her bisikletçide 10-15 ytlye bulunabilir.

Pazarlıksız Fiyat 75 YTL

Tüm ürünlerde Kredi kartına 2-24 ay taksitle satabilirim ancak %10 komisyon kesileceğinden verilen fiyatlara bunu eklemeniz gerekecektir.

Ciddi alıcılar lütfen transilvan@yahoo.com a email veya 05353470078 numaraya SMS atsın. Bu siteye haftda 1 sefer giriyorum buradan irtibata geçmeye çalışmayın lütfen CEVAP VERİLMEYECEKTİR!

MSN: thetransilvan@hotmail.com

Sevgiler, Peter

2. ozantuna

ozantuna Forum Bağımlısı

Seviye:
    ARKADAŞIM TRUVATIV STYLO TEAM CARBON,NOİR MODELİNİN AYNISIDIR DEMİŞSİN AMA AYNISI YADA BENZERİ DEĞİL İKİSİ ÇOK FARKLI.BİRİNCİSİ SENİNKİNİN AĞIRLIĞI:848gr,noir in 800 gr.Ve XTR ayna kol ise 770 grdır.İkincisi stylo team yurt dışı fiyatı 200 usd lerde fakat NOIR 300-350 dolar civarı.Senin sattığın TRUVATIV STYLO TEAM CARBON modelin ağırlıgı XT İLE hemen hemen birbirine yakın Ki onun ağırlığıda 860 gr civarı.YANİ HİÇ BİR YÖNDEN BENZERLİĞİ YOK.Tabiki XTR ile aradaki 90 gr mın ne önemi var diyebilirsin fakat Zaten o 90-100 gr ağırlık farkları aradaki 200 250 usd farkları oluşturuyor.BİLGİN OLSUN.

3. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    peter bunları biliyordur zaten :D

4. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    Aynı aynakoldan bende var. 880 gram.

5. Peterminator

Peterminator Aktif Üye

Seviye:
    http://www.cyclesportsuk.co.uk/product_info.php?products_id=3347

Ağırlığı 848 gram ama en alt dişli çelik ise (sendeki çeliktir) bendeki alu haliyle evet noir ağırlığıyla eşittir. Evet yurdışında 200 dolara belki bulursun ( benim baktığım yerlerde 260-350 dolar arası) üstüne 60 dolar kargo parası ve bunun toplamının %10 kadar gümrük vergisi ekle.
    toplam 286 dolar x1.30= 370 YTL dir
    buna kaybolma riskini ekle
    birde bu işlerle uğraştığında kaybettiğin zamanda başka şeyler yaparak kazanabileceğin parayı ekle ve bu aynakolun tam olarak maliyetine cıkacaktır.

AYRICA "OZANTUNA" DOSTUM BU İLAN SENİN TARZINDA YORUMLARA AÇIK DEĞİLDİR AYNAKOL HAKKINDA YORUMLARDA BULUNMAK İSTİYORSAN FORUMUN İLGİLİ BÖLÜMÜNE KENDİ BAŞLIĞIN ALTINDA BUNU YAP! :boese157:

6. bts.elektronik

bts.elektronik Forum Bağımlısı

Seviye:
    eğer sattığımız ürünlerin sıfırlarının fiyatları veya ağırlıklarıyla ilgili bilgileri tam olarak bilmiyorsak yanıltıcı olabilecek bilgiler vermemeye özen göstermeliyiz çünki etik açıdan doğru olmuyor.

7. ozantuna

ozantuna Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşım Bu forum yada ilanlar hepimize açıktır sende istersen benim ilanıma girip yorum yapabilirsin.Sen ilanında NOIR modelinin aynısı demişsin,bende aynısı değil onun bir düşük modeli diye yorum yazdım ve bazı şeylerin farkını anlayabilmen için fiyat yorumunu yaptım.Konu alıcıları yanlış yönlendirmesindiye bilgilendirme amaçlı yorumdur olayı yalnış anlayıp kişiselleştirme lütfen.İkincisi ürün sıfır diyorsun ve bisikletin üzerindeki resmi koymuşşsun Eğer sıfırsa lütfen ürünün kendi resimlerini eklermisin eğer geğil bisikletin üzerindeki aynakolsa ozaman ilanındaki sıfır açıklamasını düzeltirmisin!ürünün gerçek resimleri bisikletin üzerindekilermi?

8. ozantuna

ozantuna Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sonuçta Shimanonun En üst model aynakolu XTR DIR bir altı XT dir.
    Truvativ in En üst modeli NOIR dir bir altı STYLO modelidir.
    Senin yaptığın XT aynakola XTR ın aynısı Tek farkı üzerindeki R harfi farkıdır,demek gibi birşey.Lütfen bilerek yada bilmeyerek alıcıyı yalnış yönlendirecek mesajlar yazmayalım!

9. Peterminator

Peterminator Aktif Üye

Seviye:
    Başlığın hemen altında gayet net ve anlaşılır bir dilde "Sıfır kutusundan" yazmıştım.
    Anlamayan arkadaş varsa telefonda sözlü olarakda ifade edebilirim. Telefonum yukarıda yazılıdır.

10. Peterminator

Peterminator Aktif Üye

Seviye:
    Moderatör varsa burallarda lütfen bu ilanı kapatırmısınız. şeyini çıkarmışlar artık.
    Tşk...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.