Satilik Scott otane FX1 Freeride kadro

Tepki
71
bu kadro boyanmişşş, ayrica kullanisi pek iyi degil,,,
o yuzden fiyat çok fazla...

Scudo

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
arkadasim cok biliosun galiba bu kadar prof boya yapabilecek biyer ben bilmiorum sahsen biliosan banada sole urunu bu kadar kotulemenede gerek yok ben urunume guveniyorum ve boya falanda yapimadi cok guveniosan ispatlarim ama altindaki bisikleti alirim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@serciventure

kadro fs/fr kadrosu olduğu için kullnışı gayet iyi. ayrıca kullanımının pek iyi olmadığını nerden çıkardığını bilmek isterim...

Sinan Yorulmaz

Aktif Üye
Tepki
141
@serciventure

Böyle bir kadroyu yol için veya yokuş çıkarken kullanmaya kalktıysan "hantal" diye yanılgıya düşmen gayet doğal.

http://www.cykloart.cz/roman/img/2003/scott-ram.jpg

Bu da mı boyanmış?

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
@neutralife

bence buna bınıpte kullanmamıstır. buna sadece dısardan veya resımden bakmıstır. :D

Tepki
71
dostum seninle polemige girmek istemiyorm ama abartiyorsunn. satis yapiyorsan her türlü iyi kotu yorumu hazmetmeyi ögren. ukalalik etme. binmemiştir diye bana atip tutma.
sana var dedık bındım dedım.
hemde iki tane vardı sattik. artık muzeye kaldırılması gereken bır alet cunku.
halada biniliyoo.
binmedigimi nerden biliyorsun ki...
bu benım gorusum. sen begenmıssın o senın sorunun.
iyi satıslar...

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
bak ben bu bıskletı satan kısı deılım.satanıda tanımıyorum.ama kım olursa olsun sonucta bır bısıkletcı.bu formda senden baska boyle yazı yazan kım var.asıl ukala sensın.kullandıysa kulandıgın ve bıldıklerın sana kalsın.tabı bılıyorsan.ama sundan emın olkı sen hıcbırsey bılmıyorsun.braz arstır ve ogren. tamammı canımmmm

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Serciventure. Seni ben de tanımıyorum ama esas ukalalık yapan sensin. Satılık bi ürün hakkında yalan yanlış şeyler yazmışsın, boyanmış falan diye.O modellerin renklerinden haberin yok. Bari uydurma.