Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Schwalbe ve maxxis lastikler - SATILDI -

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Kadir Ahmet Yılmaz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kadir Ahmet Yılmaz

Kadir Ahmet Yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Merhaba forum dostları,

Maxxis'ler satılmıştır.

Elimde salcano marka bisikletimden çıkma Maxxis Maxxlite 310 gram ve yine sonradan aldığım Scwalbe Marathon Plus ATB (samrt guard) marka olmak üzere 2 çift lastik bulunmakta ilgilenen arkadaşlar olursa satmak isterim.

Detay 1: Schwalbe marka lastikler yaklaşık 250 km kullanılmıştır, Smart Guard teknolojisiyle üretilmiş olan bu lastiklerin özelliği patlamaya karşı had safada dirençli olmalarıdır. Lastiklerin net gramajını bilmiyorum ama 1100 gram üzeridir.
    Lastikleri Aslı bisikletten şubat ayında almıştım. Meşhur Marathon xr revolutiondan patlamaya karşı daha dayanıklıdır. Ayrıca lastikler (wired) tellidir.

Detay 2: Maxxis marka lastikler dünyanın en hafif mtb lastiklerindendir. Bu lastikler özellikle yarış ortamı için hazırlanmıştır. Gezi, tur, antrenman amaçlı kullanılması önerilmez zira patlamaya ve aşınmaya çok yatkın, "yarışta kullan sonra at" lastiklerdendir. Bendeniz bu lastikleri 2009 un 11. ayında aldığım Salcano marka bisikletimin üzerinden yaklaşık 100 km kullandıktan sonra çıkardım. Bu süre içerisinde 1 defa diken batmasından dolayı patlamış ve yine 1 defada dağda rampa inişinde ön lastiğin taşa denk gelmesi sonucu içten ve dıştan farklı bölgelerde 2 ayrı minik darbe oluşmuştur. Fotoğraflarda bu darbeler görülebilir. Bu 2 hasar aynı lastikte ayrı yerlerde bulunmaktadır. Diğer lastikte hiçbir arıza yoktur. Ayrıca bu lastikler (folding) katlanabilir lastiklerdir.

Fiyat ve şartlar: Schwalbe lastiklerin fiyatı (çifti) 110 TL dir. Maxxis lastikler arızalı 20 TL + arızasız 60 olmak üzere toplam 80 TL dir. Lastikler Türkiyenin her yerine kargo ile gönderilebilir. Bana sadece bu mail adresinden ulaşabilirsiniz aky978@hotmail.com . Kargo alıcıya aittir.

Yukarıda ve aşağıda 2 fotoğraftada lastiğin üst kısmındaki arıza görülmekte.
    Alttaki fotoğrafta aynı lastiğin iç kısımdaki arızası görülmekte. Her iki arıza da aynı lastikte ve farklı bölgelerdedir.

2. Kadir Ahmet Yılmaz

Kadir Ahmet Yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bu ilan schwalbe marathon plus atb (26x2.00) lastikler için geçerlidir ve fiyat(çifti) 80 TL dir. Maxxisler satılmıştır.

3. lostcold

lostcold Üye

Seviye:
    Bu konu neden kılıtlı değil acaba ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.