Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Salcano NG 600

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ozan Elmacioglu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ozan Elmacioglu

Ozan Elmacioglu Üye

Seviye:
    öncelikle herkese merhaba.

yanılmıyorsam 2007 bahar ayında satın almıştım. yalnızca 1 yaz kullanma imkanım oldu, çok uzun süredir apartmanın bodrumunda duruyormuş, açıkçası öyle bir bisikletim olduğunu bile unutmuşum.

çok temizdir diyemeyeceğim ne yazık ki, ufak bir bakıma ihtiyacı olabilir. fren ve vites ayarı, zinciri yağlama vs. gibi. malum, yıllardır olduğu yerde yatıyor (= bu nedenle fiyatını 250 TL olarak düşündüm. uygun bir fiyat sanırım, şu anda piyasa'da sıfır olarak satılmıyor yanılmıyorsam. özellikleri ise bulabildiğim kadarıyla şöyle:

26”MTB * Shimano TX 30 21 Vites * 7005 Alüminyum Kadro * Zoom Amortisörlü Maşa * Çift Duvarlı Jant Alüminyum Aynakol * Ahead Alüminyum Boğaz, Alüminyum V Fren Nekadar.com

elimde fotoğrafları yok ne yazık ki ancak gayet temiz görünüyor. bisiklet şu anda bursa'da ancak ben istanbul'da yaşıyorum ve istanbul içinden almak isteyen olursa en kısa sürede gidip getirebilirim. imkanım olursa fotoğraf çekip koyacağım ancak pek mümkün görünmüyor şu an için...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.