Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Satılık Salcano Igman

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Oğuzhan Selim Temiz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Oğuzhan Selim Temiz

Oğuzhan Selim Temiz Aktif Üye

Seviye:
    Herkese iyi forumlar….

10 ay önce almış olduğum Salcano İgman bisikletimi 4 ay sonra alacağım scott bisikleti almak için ve paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.
    Bisiklette herhangi bir sorun bulunmayıp temiz ve bakımlı kullanılmıştır. Tabiiki her dağ bisikletinde olduğu gibi benim bisiklette de çizikler mevcuttur, ama herhangi bir vuruk, eziklik vs. yoktur.
    Bisikleti ve üzerindeki değişen parçaları faturaları ile beraber vereceğim.
    Bisikleti Eylül 2010’da 600 TL ye Niğde Sancar Ticaretten peşin olarak aldım.
    Üzerine ek olarak:
    Truvativ Gidon: 25 TL
    Truvativ Gidon Boğazı: 45 TL
    Velo Elcik: 8 TL
    Schwalbe Marathon Kevlar Guard: 140 TL
    Sigma BC-509 KM saati: 35 TL
    Kilit: 5 TL
    Dealextreme’den getirttiğim sibob lambası(süper): 5 TL
    Bu aldığım ek parçalar bana 263 TL’ye geldi. Abartısız!
    Bisikletim ile toplam 2300 KM civarında yol yapılmıştır.
    Özellikleri:
    Vites: Shımano SLRS43/TX51 3x7
    Fren: Shımano BL-M486 Hidrolik Disk Fren Seti
    Kadro: Double Butted 6061 Alu 18 inç
    Maşa: SR Suntour XCT V3 MLO Kilitlemeli ve ağırlık ayarlı
    Jant Seti: X-Pro2 2x12 Özel Örüm
    Lastik: Schwalbe Marathon
    Ağırlık: 13.5 KG
    Ciddi alıcılar bana 5334740369 numarı telefondan ulaşıp daha ayrıntılı bilgiler alabilirler.
    Gelelim bisikletin fiyatına
    :eek: 500 TL PAZARLIKSIZ Kargo Hariç.Bisikletin fiyatını çok çok düşük tuttum, çünkü elimde kalsa seneye satsam para etmez. Bir de şimdi paraya ihtiyacım var. Neden diye sorarsanız bu para ile Sony Ericsson Xperia X8 alacağım.
    Eğer elimde çok temiz Sony Ericsson Xperia X8 telefonu olan varsa takas düşünürüm, başka takaslar düşünmüyorum.
    Niğde’de ikamet etmekteyim. Bisikleti almak isteyen arkadaş ister gelir görür alır. İsterse ben arkadaşın istediği kargo ile yollarım.
    Şimdi burada bir güven meselesi var. Niğdeyi bilen varsa Sungurbey İş Hanında GÖKKUŞAĞI İNTERNET ile BİLGİSAYAR dükkanımız var. 10:00-23:00 arası gelip beni görebilirler.
    Ben bu aldığım paraile gidip telefon alacağım. Burada da bisikleti alacak arkadaşa taksit imkanı doğmuş oluyor. Alacak arkadaş eğer Niğde ye gelir ise gideriz telefoncuya arkadaşın kredi kartından taksitle telefonu bana alırız. Bende arkadaşa bisikleti veririm.

Ben bu bisikleti almadan önce böyle bir ilan görseydim hiç düşünmeden ve üstelik bu fiyata ve malzemeleri ile kaçırmadan alırdım.
    Konuda eksik bişeyler varsa çekinmeden yazın.
    Bana ulaşmak isteyenler lütfen telefonla arasın, mesajlara her zaman bakamıyorum…

İsteyenlere yarın güncel fotoları çekip koyabilirim, daha ayrıntılı bir şekilde..
    Şimdiden bisikleti alan arkadaşa hayırlı olsun derim.
    Bana ulaşmak isteyenler lütfen telefonla arasın, mesajlara her zaman bakamıyorum... 5334740369

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.