Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi saTıLıK saLcaNo hEcToR!!!

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında sone_style tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    daha profesyönel bir bisiklet alacağım için satmayı planlıyorum tabi talibi olursa =)

bisiklette değişiklikler yaptım arka shimano tourney shimano koldan vitesler arka jant italyan çift aleminyum ön jant orjinalidir kmc zincir vardır iki adet ledli jant ışıkları birde önde ledli yol ışığı da yanında verilecektir bisiklette hiç bir sorun yoktur rot ayarları fren ayarları vites ayarlarında bi problem yoktur ilgilenenlerin dikkatine bisikletin fiyatı 220 ytldir az bir pazarlık payı vardır

2. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    iLaN gÜNceLdiR..

3. Atahan Akıllı

Atahan Akıllı Bisikletkolik

Seviye:
    bence bu forumda bu bisikleti satamazsın. benden söylemesi
    hayırlı satışlar

4. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    banada öyle geliyorku talibi olmayacak :)
    satamazsam üst seviyede bsklet almam zorlaşacak :(
    bi önerin varmı satmak için ? yardmcı oplursanız sevinirim..

5. GaLiP_

GaLiP_ Aktif Üye

Seviye:
    kardeş ben sana biş diyimmi sen bunu ne kadara aldın bilmem ama az masraf et ışık sistemini filan güzlendir öle baya baya yürüyen ew gibi olsun satlık bisiklet die bir hafta boyunca akşam üstü böle şırıl şırıl gez ilinde satamassan neyim 15 20 milyon harca hazır az el atmışın arasokak modifiyesi yap anca öle:D:D:D burada satamassın imkansız çnkü ...

6. cihangil

cihangil Forum Demirbaşı

Seviye:
    neden satılmasınki?? belki birisi hediye mayetinde almak isteyecektir! her bisikletin bir alıcısı mevcuttur! cok üst düzey yada iyi bir bisiklet cok mu satılıyor? hayırlı satışlar dostuım sen sabret satılır:)

7. bebeto_6149

bebeto_6149 Forum Demirbaşı

Seviye:
    satılabilir de yanlız kimse buna 220 ytl vermez bu benim görüşüm fiyat bence yüksek

8. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşım bisikleti satamazsan kullan onu ama önce jantları değiştirmelisin saglam cabuk yamulmayan jantlar alırsan kaldırım ve tepe demeden atlayabilirsin valla çift amörtisörlü oluşu hafif DH :D yapmak için uygun olacagını düşünüyorum sana sadece o sürekli akord gerektiren para tüketicisi olan jantları değiştirmen kalıyor ;)
    kolay gelsin.. Dt-Swiss tellerle örülü Alexrimss( Ace-24 veya Ace-19 ) ona uyarsa al derim... sadece bunlar için masraf yap bence..;) sonra bi bakmışın Yerli DownHill 'in olmus :) ;)

9. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    zaten önlerde 2 adet ledli mavi ışıklar var :) arkayada 2 adet takayım :) bide benim tripodum var suluk kısmına takılıyor mp3 ümü de takarım mahallede bir kaç tur sonra sat bisikleti gitsin en güseli =)

10. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    yani 25o ytl ye ümit alana kadar bu hector daha mantıklı gelebilir :)
    şimdilik sabrediorm hiç olmadı kardesime vericem =)

11. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    satılmassa şayet öle yapıcam ;) biraz kullanır paramı tamamlarım sonrada (şimdilik) kafamda olan sedona 711 veya kron xc 1000 gibi bi bisiklet..

12. İlker Gök

İlker Gök Üye

Seviye:
    Elbette alıcı da satıcı da fiyat konusunda kendi karar verir ancak "bu forumda bu bisiklet satılmaz" düşüncesi sanırım pek uygun değil. Keza forumun diğer bölümlerinde müzik çalarlar bilgisayarlar satılıyor, ne şekilde olursa olsun bir bisikletin ilgileneni vardır. Bisiklete yeni başlayacak biri olabilir, annesine babasına, kardeşine, kendine bisiklet alacak olan vardır. Herkes imkanları ve bütçesi dahilinde bisiklet edinmekte. sevgili sone_style umarım yakın zamanda istediğin bir bisiklete binersin.

13. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    haziran a kadar vaktim var.. elbette satılacaktır hiç olmadı gerekli değişiklikler yapıcam ama aklımdaki sedona 711 veyahut kron xc1000 yi almak için yeterli çabamı sarf edicem ;)
    çünküm çk istiyorum..

bu arada bnmde adım iLkEr =)

14. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    ilker bisikletini illede sedona kron felan almak istediğin için satıyosun sanırım.paran çoksa satmadan da alırım bunuda kardeşime veririm diyosan bence öyle yap.
    ama çok fazla param yok diyosan bence git bi alüminyum kadro al 90 ytl felan no name en son öyleydi. üzerine de biraz masraf yaparak güzel bi bisikletin olur emin ol.
    bende 3 yıl önce tabiki bilmeden demir kadrolu mahalle bisikleti almıştım.işte bu uzun turlara felan gide gide masraf felan yaptım bana göre çok güzel bişey oldu gayet de güzel 6 ay kadar bindim 2000km felan yapmışım yani cihaz gidiyo.halende kullanıyorum hiçde öyle profesyonel bisikletten aşağı kalır yanı yok.yani sende bisikletini hor görme derim tabi sana bağlı karar.neyse sana
    hayırlı satışlar.

15. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    yaptığım sporu anlayarak yapmak vede bundan zevk almak istediğim için kron sedona gibi bisikletler düşünüyorum dediğin gibi aleminyum kadro no name dt swiss örgülü jantlar maxxis lastikler shimano deore alivio setler toplayarakta yapılabilir =) şimdiden aklıma yattı gibi fikir için saolasın =)
    hazirana kadar ne biriktirebilirsem bakalım satamassamda borç fln alıjam bi şekilde :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.