!!! Satılık Prof. Mtb parçaları(kadro,maşa,göbek,sele )..Bakmadan geçme!!!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar,
Elimdeki ihtiyaç fazlası herbiri birbirinden temiz parçaları satıyorum...

Not: Sattığım Ürünlerden akıl mantık sınırlı dahilinde en ufak bir memnuniyetsizlik durumunda,ürünleri geri almayı kabul ederim. Alıcı memnuniyeti en önemli unsurdur ;)

1-Merida HFS 3000 MTB XC kadro.Kadroyu bilen biliyor zati çok anlatmaya gerek yok. Kadro 1 ay kadar düz yolda kullanılmış olup carbon kadroya geçildiğinden boşta durmaktadır.Diğer detaylar için fotoğraflara dikkatlice bakmanız yeterlidir

Kadro size: 16 inç

FİYAT: 550 TL (FSA furş takımı + meridanın orginal sele kelepçesi dahil )

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

2- Manitou R7 Super 100 mm TPC. Sol taraf havalı sağ taraf rebound ve yağ sistemi.Kilit yoktur.Maşa gayet temiz olup itina ile 1 sene kadar hafta sonları kullanılmıştır. en ufak sorunu bulunmamaktadır. Bu maşayıda bilen biliyor diyerek fotoğraflara geçelim:rolleyes:

Ağırlık : 1600 gr
Şaft uzunluğu 1700 mm
Çalışma mesafesi : 100 mm..(İsteyene 80 mm lik haliyle gönderilir)

Fiyat: 400 TL.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

3-Quando TX MTB (xc-enduro) 6 vida disk uyumlu göbekler. Göbekler bir kere örülüp ortalam 100km kullanılıp ardından centerlock sisteme geçildiğinden sökülüp satışa sunulmaktadır. XC için çok sağlam enduro tarzı da kullanılabilen rulmanlı aluminyum millere sahip çok sağlam sorunsuz sıfır ayarında göbeklerdir.Bunlarıda bilen biliyor diyoruz ve fotoğraflara geçiyoruz :)

Ağırlıklar detaylı olarak fotoğraflarda.

Fiyat: 150 TL (ön arka göbek ve mandallar dahil)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

4-Fizik Tundra XC selesi. Sele bir defa arazide kullanılıp Slr sele alındığından çıkartılmıştır.

FİYAT : 150 TL.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

İletişim için;

Nete sık giremediğimden msn adresimi eklemiz pek çözüm olmayabilir,

Msn: gunay_aktas_@hotmail.com
TEL: 05386292312
GÜNAY AKTAŞ

Herkese iyi forumlar dilerim...

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mesut Nalbant

Hayır yoktur.Sağ bacakta sadece rebound sistemi mevcut.

İlan günceldir!

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
Günay abi selamlar.

Arkadaşlar günay abi gerçekten çok iyi bir satıcıdır. Geçen sene kadro almıştım. Gerçekten herşeyini olduğu gibi söylüyor. kadro geldiğinde aynen günay abinin anlattığı gibiydi.Gerçekten çok iyi birisidir. Alışveriş yapacak arkadaşların gözü kapalı güvenebileceğini garanti ederim.

İyi satışlar Günay abi. Bu arada merida da hoşmuş. Param olsa kesinlikle kaçırmazdım:D. Renk seçiminde bir numarasın .

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
çemberlerin fotoğrafları nerde ben sadece göbek görüyorum?!

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
@ASTROCU

özür dilerim bi yanlışlık yaptım.ben çemberlerle beraber satılık sandım tekrar özür dilerim! hayırlı satışlar!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Abdullah Hakkı

Selam Apdullah,yazdıkların için teşşek ederim. Olması gerektiği gibi davranmaya çalışıyorum.Ticarette dürüstlük her zaman kişiye artı sağlamıştır.

Bu arada senin kadronun son kullanma tarihi falan geçmedi mi,bak şu merida yı sana verelim :D

Arkadaşlar ilan günceldir..