Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı satılık philips wifi kablosuz kulaklık

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında thomisus lx tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:

bluetooth değil, açık alanda 100 metre mesafeye kadar görüştüğünü söylemekte kullanma kılavuzu. 23 ay daha garantisi var. faturası, kutusu, tüm kabloları ile beraber 50 lira

takas önermezseniz sevinirim.

2. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    pazarlık payı var.

3. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    35 liradan dileyen alabilir.

4. naz34

naz34 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba

Ben almayı düşünüyorum.....

ÖM. yolladım.............
    .
    .

5. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    naz34 için ayrıldı. kargo da benden. bir diyeceğim var arkadaşlar ben buraya bir ürün satmak için ilan verdiysem, birincisi, bisiklet tutkunu biri alsın diye ilan veriyorum. ikincisi kar amacı gütmüyorum. sonuçta kiminin parası kiminin de dostluğu önemlidir ben dostluğa değer veriyorum. burda satmış olduğum şeyler ile çok değerli insanlarla tanışma fırsatım oldu. para hırsı bürümüş, beni dolandırıcı gibi algılayan insanlarla katiyen alışveriş etmemeye özen gösteriyorum. iyilik, günümüzdee aptallık ve enayilik olarak algılansa ve yaftalansa da, sonuçta mutlaka kazanıyor. tavsiye ederim. arıza yaptığı söylenen laptopumu bir bisiklet dostuna satmam ama sahibinden.com sitesinden bir lise öğrencisi, bir bilgisayarcı yanında çalışmış. o laptoptan bir dolu tamire gelmiş. huyunu suyunu öğrenmiş nasıl tamir edileceğini de biliyormuş. herşeyi bile bile, deneyerek geldi ve satın aldı. ben donanım bilgisi olmayan birine satıp da, sonra ne anneme ne babam laf gelsin istemem. bir nevi içimde birikeni yazdım zaman ayırıp okuyanlar için teşekküğr ederim. ben burada kusurlu mal satmam, eğer varsa bir kusuruve birinin de ihtiyacı varsa bunu peşin peşin söylerim. bana güvenmek zorunda değilsinizi çünkü toplumda güvensizlik hakim kılındı. ama anneme vebabama yapılacak bir küfürü duymasam bile edilsin istemem.

6. naz34

naz34 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Dediğin gibi Mehmet kardeşim,
    herşey para demek değildir...Dostluk para ile satın alınamaz...

Bugün akşam üzeri , hesabına ücret yatırıldı...Yarın hesabında görebileceksin sanırım...:)

Teşekkür ederim iyi niyetli yaklaşımın için......Görüşmek üzere...Esenkal....

.
    .

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.